Poznaj rozwiązania branżowe współpracujące z systemami Wapro ERP

Rynek informatyczny rozwija się. Powstają kolejne dodatkowe moduły systemów Wapro ERP, bazujące na nich dedykowane rozwiązania branżowe oraz aplikacje współpracujące. Mamy nadzieję, że będą one służyć klientom pragnącym rozszerzyć możliwości wykorzystania programów Wapro ERP.

Rozwiązania branżowe tworzone przez partnerów Wapro ERP to kluczowy element ekosystemu, który umożliwia firmom nie tylko dostosowanie oprogramowania do swoich unikalnych potrzeb, ale także ciągłe rozwijanie i ulepszanie swoich procesów biznesowych.

Dzięki elastyczności systemów Wapro ERP, partnerzy mogą tworzyć dedykowane moduły, które integrują się z istniejącymi aplikacjami, zapewniając tym samym spersonalizowane i skalowalne rozwiązania. Firmy mogą stopniowo wprowadzać nowe moduły, które rosną wraz z ich potrzebami, bez konieczności inwestowania w całkowicie nowe systemy.


Poniżej prezentujemy wybrane moduły dodatkowe oraz wyróżniające się na rynku rozwiązania stworzone przez partnerów Wapro ERP, które uzyskały pozytywną opinię Wapro ERP.

Modyfikacja umożliwia wydruk oświadczenia nabywcy zgodnie z Rozporządzeniem UE nr 2019/1148 w sprawie udostępniania prekursorów materiałów wybuchowych . Wydruk zintegrowany jest z fakturą VAT więc nie ma potrzeby drukowania dwóch osobnych dokumentów dla klienta.
Zwiększ skuteczność zarządzania magazynem z Wapro i zainstaluj aplikację Kolektor Android. To rozwiązanie, które znacząco poprawi funkcjonalność całego systemu. Z jego użyciem możesz zaoszczędzić czas, uniknąć błędów i poprawić efektywność pracy bez względu na to, w jakiej branży działa Twoja firma.
Wykorzystaj w pełni potencjał wszystkich swoich zasobów z rodziny Wapro. WebAPI umożliwia szybką wymianę informacji pomiędzy produktami Wapro, a zewnętrznym oprogramowaniem z wykorzystaniem szyfrowania SSL. Zastępuje konieczność udzielania dostępu do bazy danych Wapro, co znacznie poprawia bezpieczeństwo, a przekazywanie danych może odbywać się w obu kierunkach.
Dedykowany system do obsługi produkcji rozszerzający funkcjonalność systemu wapro mag o obsługę półproduktów, planowanie i zarządzanie produkcją, kontrole realizacji na poszczególnych etapach produkcji, obsługę linii i gniazd produkcyjnych.
Moduł generatora eDD dla Wapro ERP. Jest to program, który w pełni integruje się z systemem sprzedaży Wapro Mag i dzięki temu umożliwia tworzenie komunikatów eDD na podstawie wystawionych w programie Wapro Mag faktur sprzedażowych.
Moduł dodatkowy Kompletacja to narzędzie dla firm prowadzących sprzedaż wysyłkową z programu Wapro Mag. Aplikacja służy do kontroli poprawności przygotowanych paczek.
Program umożliwia generowania plików tekstowych Elektronicznego Polecenia Przelewu. Pliki generowane są na podstawie wystawionych w Wapro Mag dokumentów finansowych. Plik może być potem wczytany do systemu bankowości elektronicznej.
Modyfikacja umożliwia wydruk świadectwa jakości paliw stałych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Wydruk zintegrowany jest z fakturą vat więc nie ma potrzeby drukowania dwóch osobnych dokumentów dla klienta.
Dedykowana aplikacja współpracująca z programem Wapro Gang, pozwalająca na rozliczenie deklaracji podatkowych oraz dostarczenie ich pracownikowi w sposób całkowicie elektroniczny.
Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online

Dlaczego wapro erp?

Obejrzyj nagranie i dowiedz się, dlaczego warto wybrać oprogramowanie WAPRO ERP.

Poznaj nas lepiej i wybierz rozwiązanie klasy ERP dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.