Przyspiesz procesy HR, pozwól działać mobilnie

Zadaniem Portalu HR jest umożliwienie zarówno pracownikowi, jak i jego przełożonym samodzielnego załatwiania wielu spraw kadrowych. Pozwala to uwolnić część zasobów działu HR. Dzięki uproszczeniu i ustandaryzowaniu procesów Portal HR pozwala uniknąć błędów i znacznie przyspiesza realizację, Dla kadry menedżerskiej  stanowi narzędzie wspierające komunikację i zarządzanie, a dla pracowników idealne, dostępne za pomocą smartfona i komputera narzędzie kontaktu w sprawach kadrowo-płacowych.

Integracja Portalu HR z programem kadrowo-płacowym

Dzięki integracji Portalu HR zarówno pracownik jak i menedżer mają łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych danych i informacji kadrowych i płacowych programu WAPRO Gang.

Prosty dostep pracowników do danych

Portal HR udostępnia pracownikowi m.in. informacje kadrowe, pozwalając na proste zgłaszanie zmian i poprawek, informacje płacowe takie jak warunki zatrudnienia, umowy, wynagrodzenie, premie itd, listę dostępnych benefitów, pozwala na zarządzanie kalendarzem nieobecności i planowaniem urlopów i wiele więcej. Dzięki dostępności na smartfonach dane te są zawsze łatwo dostępne.

Sprawniejsza komunikacja w firmie

Dzięki Portalowi HR komunikacja w firmie wejdzie na nowy poziom. Niezależnie od tego, czy chodzi o składanie i akceptacje wniosków, zarzadzanie kalendarzem, dostęp do bazy wiedzy i dokumentów czy ogłoszenia wewnątrzfirmowe i powiadomienia - Portal HR ułatwi znalezienie informacji i skróci czas załatwienia sprawy. I to również spoza firmy, za pomocą smartfona!

Łatwa, intuicyjna konfiguracja

Dzięki dostępnej w programie kadrowo-płacowym prostej konfiguracji, połączenie Portalu HR z systemem WAPRO Gang można wykonać w kilka minut i nie wymaga to żadnej specjalistycznej wiedzy.

Poznaj Portal HR na urządzenia mobilne: Asseco ERP Portal

Na czasie

Zalety usługi Portal HR

Dostępność w chmurze

Portal jest dostępny w chmurze Asseco ERP, dzięki czemu w prosty i bezpieczny sposób, bez dodatkowych inwestycji można udostępnić jego funkcje pracownikom, niezależnie od  miejsca i sposobu ich pracy.

Mobilny dostęp z każdego miejsca

Możliwość dostępu do danych i funkcji Portalu HR za pomocą urządzeń mobilnych (w tym tabletów i smartfonów) ułatwia komunikację z pracownikami działającymi w terenie i pracującymi zdalnie.

Paperless - mniej papieru

Portal HR to uosobienie idei paperless - biura bez papieru, czyli środowiska pracy, w którym zużycie papieru jest ograniczone do minimum poprzez digitalizację eliminacja tradycyjnego, papierowego obiegu dokumentów na rzecz ich cyfrowej wersji..

Eliminacja błędów

Oparcie procesów na dokumentach cyfrowych eliminuje błędy ludzkie związane z ręcznym przetwarzaniem i przepisywaniem danych oraz przekazywaniem i akceptacją dokumentów czy udostępnianiem informacji. Pozwala również łatwo wdrożyć mechanizmy automatycznej kontroli dla dokumentów i procesów.

Wsparcie dla menedżera

Portal ułatwia menedżerom zarządzanie zespołami, pozwalając na wygodny, szybki dostęp do informacji o warunkach pracy zespołu (np. siatce wynagrodzeń), wniosków premiowych (oraz budżetach i limitach premii), wnioskach urlopowych czy ewidencji nieobecności, a nawet do informacji o wyposażeniu przypisanym do pracowników.

Centrum informacji dla pracowników

Portal HR stanowi centrum, w którym pracownik jest w stanie łatwo i wygodnie uzyskać wszelkie informacje kadrowo-płacowe (jak wynagrodzenia, benefity czy zarejestrowane nieobecności), dowiedzieć się więcej o życiu organizacji (baza wiedzy, instrukcje i regulaminy, ogłoszenia), zgłosić propozycje usprawnień pracy, przeglądać kalendarz wydarzeń własnych i firmowych (urlopy, imprezy, ale również np. daty graniczne ważności kwalifikacji) czy też śledzić bieg procesów akceptacji złożonych wniosków. Pomagają w tym automatyczne mechanizmy powiadomień.

#DziękiWAPROERP

The true spirit of sport - "Prawdziwy duch sportu" jest dla nas mottem do budowania przewagi konkurencyjnej jak również do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Paweł Wieczorek,
Prezes firmy ALLTO SPORT, właściciel marki AllRight

Z WAPRO ERP od 21 lat

Prowadzenie własnego biznesu daje mi możliwość ciągłego uczenia się i robienia nowych rzeczy. Mogę szukać lepszych rozwiązań niż te, które wymyśliliśmy wcześniej. Wyznaję zasadę małych, ale ciągłych usprawnień.

Krzysztof Romaniuk, szef firmy Klinika AGD

Z WAPRO ERP od 9 lat

element-corner

Nasi klienci rozwijają swoje biznesy z WAPRO ERP od lat!

Współpracuje z:

Kadry i płace

Kadry i płace

Współpracuje z usługami:
Korzystaj online

Aplikacja w chmurze

Masz pytania? Napisz, doradzimy!

  Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  [text_content "UWAGA:"]

  Problemy techniczne należy zgłaszać za pomocą Internetowego systemu zgłoszeń IHD lub przez formularz na stronie pomocy.

  Internetowy system zgłoszeńFormularz pomocy

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.