Przyspiesz procesy HR, pozwól działać mobilnie

Zadaniem Portalu HR jest umożliwienie zarówno pracownikowi, jak i jego przełożonym samodzielnego załatwiania wielu spraw kadrowych. Pozwala to uwolnić część zasobów działu HR. Dzięki uproszczeniu i ustandaryzowaniu procesów Portal HR pozwala uniknąć błędów i znacznie przyspiesza realizację, Dla kadry menedżerskiej  stanowi narzędzie wspierające komunikację i zarządzanie, a dla pracowników idealne, dostępne za pomocą smartfona i komputera narzędzie kontaktu w sprawach kadrowo-płacowych.

Integracja Portalu HR z programem kadrowo-płacowym

Dzięki integracji Portalu HR zarówno pracownik jak i menedżer mają łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych danych i informacji kadrowych i płacowych programu WAPRO Gang.

Prosty dostep pracowników do danych

Portal HR udostępnia pracownikowi m.in. informacje kadrowe, pozwalając na proste zgłaszanie zmian i poprawek, informacje płacowe takie jak warunki zatrudnienia, umowy, wynagrodzenie, premie itd, listę dostępnych benefitów, pozwala na zarządzanie kalendarzem nieobecności i planowaniem urlopów i wiele więcej. Dzięki dostępności na smartfonach dane te są zawsze łatwo dostępne.

Sprawniejsza komunikacja w firmie

Dzięki Portalowi HR komunikacja w firmie wejdzie na nowy poziom. Niezależnie od tego, czy chodzi o składanie i akceptacje wniosków, zarzadzanie kalendarzem, dostęp do bazy wiedzy i dokumentów czy ogłoszenia wewnątrzfirmowe i powiadomienia - Portal HR ułatwi znalezienie informacji i skróci czas załatwienia sprawy. I to również spoza firmy, za pomocą smartfona!

Łatwa, intuicyjna konfiguracja

Dzięki dostępnej w programie kadrowo-płacowym prostej konfiguracji, połączenie Portalu HR z systemem WAPRO Gang można wykonać w kilka minut i nie wymaga to żadnej specjalistycznej wiedzy.

Poznaj Portal HR na urządzenia mobilne: Asseco ERP Portal

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Poznaj potężny pakiet korzyści do TPT 360,
zapewniający szybki start nowego pracownika.

Skorzystaj z promocji premium

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Przygotowaliśmy dla Ciebie rabat oraz pakiet powitalny. 🎁

Skorzystaj z promocji

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Odkryj nowe: wersje, funkcje i możliwości programów Wapro ERP.

Sprawdź, co się zmieniło

Zalety usługi Portal HR

Dostępność w chmurze

Portal jest dostępny w chmurze Asseco ERP, dzięki czemu w prosty i bezpieczny sposób, bez dodatkowych inwestycji można udostępnić jego funkcje pracownikom, niezależnie od  miejsca i sposobu ich pracy.

Mobilny dostęp z każdego miejsca

Możliwość dostępu do danych i funkcji Portalu HR za pomocą urządzeń mobilnych (w tym tabletów i smartfonów) ułatwia komunikację z pracownikami działającymi w terenie i pracującymi zdalnie.

Paperless - mniej papieru

Portal HR to uosobienie idei paperless - biura bez papieru, czyli środowiska pracy, w którym zużycie papieru jest ograniczone do minimum poprzez digitalizację eliminacja tradycyjnego, papierowego obiegu dokumentów na rzecz ich cyfrowej wersji..

Eliminacja błędów

Oparcie procesów na dokumentach cyfrowych eliminuje błędy ludzkie związane z ręcznym przetwarzaniem i przepisywaniem danych oraz przekazywaniem i akceptacją dokumentów czy udostępnianiem informacji. Pozwala również łatwo wdrożyć mechanizmy automatycznej kontroli dla dokumentów i procesów.

Wsparcie dla menedżera

Portal ułatwia menedżerom zarządzanie zespołami, pozwalając na wygodny, szybki dostęp do informacji o warunkach pracy zespołu (np. siatce wynagrodzeń), wniosków premiowych (oraz budżetach i limitach premii), wnioskach urlopowych czy ewidencji nieobecności, a nawet do informacji o wyposażeniu przypisanym do pracowników.

Centrum informacji dla pracowników

Portal HR stanowi centrum, w którym pracownik jest w stanie łatwo i wygodnie uzyskać wszelkie informacje kadrowo-płacowe (jak wynagrodzenia, benefity czy zarejestrowane nieobecności), dowiedzieć się więcej o życiu organizacji (baza wiedzy, instrukcje i regulaminy, ogłoszenia), zgłosić propozycje usprawnień pracy, przeglądać kalendarz wydarzeń własnych i firmowych (urlopy, imprezy, ale również np. daty graniczne ważności kwalifikacji) czy też śledzić bieg procesów akceptacji złożonych wniosków. Pomagają w tym automatyczne mechanizmy powiadomień.

#DziękiWAPROERP

The true spirit of sport - "Prawdziwy duch sportu" jest dla nas mottem do budowania przewagi konkurencyjnej jak również do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Paweł Wieczorek,
Prezes firmy ALLTO SPORT, właściciel marki AllRight

Z WAPRO ERP od 21 lat

element-corner

Nasi klienci rozwijają swoje biznesy z WAPRO ERP od lat!

Współpracuje z:

Kadry i płace

Kadry i płace

Współpracuje z usługami:
Korzystaj online

Aplikacja w chmurze