Wapro Anywhere Online

Wapro Anywhere Online to hybrydowa platforma umożliwiająca równoczesną pracę na wersji desktop przez RDP a teraz, także na wersji Anywhere czyli nowej odsłonie systemu Wapro Mag w wersji przeglądarkowej (HTML).

3D visualisations
Wapro anywhere add wapro online_V3 (1)

Wapro Anywhere

Dostępne w linii Anywhere oraz DUO

Linia Anywhere umożliwia dostęp do aplikacji Wapro ERP jako aplikacja internetowa dostępna przez przeglądarkę WWW. Linia DUO natomiast pozwala na jednoczesny hybrydowy dostęp zarówno do wersji HTML, jak i wersji Desktop w zależności od preferencji użytkownika w danej firmie. Obecnie Wapro Anywhere dostępny jest tylko w programie Wapro Mag.

Wersja na urządzenia mobilne

Zastosowanie technologii HTML umożliwia wygodny dostęp do aplikacji Wapro ERP z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu: telefonie, tablecie czy komputerze. Interfejs aplikacji dostosuje się do komfortowej pracy w zależności od urządzenia.

Nie ma znaczenia z jakiego systemu operacyjnego korzystasz (Windows, iOS, Linux czy Android) - aplikacja Wapro Anywhere kompatybilna jest z dowolnym systemem operacyjnym.

Wapro Anywhere Online to dostęp do aplikacji
Wapro ERP w chmurze

WAPRO Anywhere Online jako usługa

Wapro Anywhere Online w modelu usługowym to popularny na polskim rynku wielomodułowy system Wapro ERP, przygotowany do pracy przez Internet. Dzięki wykorzystaniu Wapro Anywhere Online można z dowolnego miejsca, gdzie dostępne jest połączenie z siecią Internet uruchomić aplikacje biznesowe i prowadzić firmę.

Najwyższy wariant oprogramowania

Usługa oferuje aktualne oprogramowanie w jego najwyższym wariancie w jednej cenie (zgodnie z regulaminem świadczenia usługi), z możliwością elastycznego zarządzania określoną liczbą użytkowników oraz dostępem do pomocy działu Help Desk.

Redukcja kosztów

Wapro Anywhere Online pozwala zredukować koszty infrastruktury i wsparcia technicznego firm outsourcingowych oraz lepiej kontrolować miesięczne koszty działania firmy. Umożliwia rezygnację z obsługi zewnętrznych firm, utrzymujących serwery i zaawansowaną infrastrukturę.

Usługa abonamentowa

Rozliczenie następuje w modelu usługi abonamentowej (SaaS czyli Software as Service). Proste zarządzanie posiadanymi stanowiskami i elastyczny abonament pozwala na łatwe kontrolowanie wydatków.

Wszechstronność działania w pracy mobilnej

Linia Wapro Anywhere ze względu na swoją wszechstronność dostępu - kreuje nowe możliwości w zakresie pracy mobilnej i wielooddziałowej. Korzystając z dowolnego urządzenia online możesz uzyskać dostęp do bieżących danych zarządczych czy umożliwić wygodniejszą pracę zdalną swoim pracownikom.

Nowoczesny interfejs użytkownika

Wapro Anywhere to nowoczesny interfejs użytkownika, nowe możliwości systemu jak Pulpit prezentujący najważniejsze wskaźniki a także kablice typu Kanban umożliwiające wygodniejsze zarządzanie zadaniami.

To także możliwość wykorzystywania znanych dotychczas mechanizmów z wersji desktop jak tabele dodatkowe czy gniazda rozszerzeń umożliwiające rozszerzenia programu pod potrzeby użytkownika.

🌼Majowe Rabaty na Wapro 365!

🌼Majowe Rabaty na Wapro 365!

Wybierz program linii Wapro 365 i zyskaj              50% rabatu 

Poznaj promocję

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Poznaj potężny pakiet korzyści do TPT 360,
zapewniający szybki start nowego pracownika.

Skorzystaj z promocji premium

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Przygotowaliśmy dla Ciebie rabat oraz pakiet powitalny. 🎁

Skorzystaj z promocji

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Odkryj nowe: wersje, funkcje i możliwości programów Wapro ERP.

Sprawdź, co się zmieniło

Zalety rozwiązania Wapro Anywhere Online

Wersja Desktop i HTML

Pełna funkcjonalność systemu Wapro ERP również w przeglądarkach i urządzeniach mobilnych (Wapro Anywhere).

Najwyższy wariant aplikacji

Oszczędzasz, dostając w chmurze w umiarkowanej cenie abonamentu najwyższy wariant produktu.

Dostepność i bezpieczeństwo

Gwarancję wysokiej dostępności i bezpieczeństwa zapewnia instalacja na serwerach w Centrum Przetwarzania Danych Asseco BS pracującym w trybie 24/7.
Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych – wykonamy kopie bezpieczeństwa za Ciebie.

Zgodność z przepisami

Masz zapewnioną zgodność z aktualnymi przepisami - wszystkie programy dostępne w usłudze Wapro Anywhere Online są na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa.

Sprawna wymiana danych

Utrzymując dane w jednym miejscu można łatwiej nimi zarządzać i uzyskiwać do nich dostęp z dowolnego miejsca.

Łatwiejszy rozwój

Możesz rozwijać swoją firmę elastycznie i zmieniać ilość użytkowników dynamicznie w zależności od jej potrzeb.

Wsparcie Help Desk

Korzystając z systemu Wapro ERP w chmurze (cloud) w cenie abonamentu uzyskujesz wsparcie działu Help Desk Asseco Wapro - Wapro TPT.

Dostęp do dedykowanego serwera

Możesz miec dostęp do własnej instancję serwera SQL i struktur bazy danych wraz z narzędziami deweloperskimi np. Microsoft SQL Server Management Studio. Umożliwia to instalację własnych rozwiązań, integratorów itp. 

Ograniczenie kosztów

Zmniejszasz koszty rezygnując z dodatkowego sprzętu, oprogramowania czy usług a wykorzystując i rozliczając dostęp w modelu SaaS (Software as a Service).

Redukcja kosztu infrastruktury

Redukujesz koszty poprzez rezygnację z wyspecjalizowanych serwerów - wykorzystaj możliwość dostępu do aplikacji w modelu SaaS.

#DziękiWAPROERP

The true spirit of sport - "Prawdziwy duch sportu" jest dla nas mottem do budowania przewagi konkurencyjnej jak również do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Paweł Wieczorek,
Prezes firmy ALLTO SPORT, właściciel marki AllRight

Z WAPRO ERP od 21 lat

element-corner

Nasi klienci rozwijają swoje biznesy z WAPRO ERP od lat!

W chmurze dostępne są:

w wersji Anywhere (HTML):

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

w wersji Desktop:

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Kadry i płace

Kadry i płace

Aukcje internetowe

Aukcje internetowe

wapromobile

Mobilny magazynier

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Środki trwałe

Środki trwałe

inwentaryzacja

Mobilny inwentaryzator ST

Księga przychodów i rozchodów

Księga podatkowa

Mobilna firma

Mobilny handlowiec

Masz pytania? Napisz, doradzimy!

  Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  [text_content "UWAGA:"]

  Problemy techniczne należy zgłaszać za pomocą Internetowego systemu zgłoszeń IHD lub przez formularz na stronie pomocy.

  Internetowy system zgłoszeńFormularz pomocy

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.