Przejdź do głównej zawartości

Sprzedaż i magazyn

Rozpocznij pracę z systemem Sprzedaż i magazyn - Wapro Mag. Najpopularniejszym i docenionym na rynku systemem magazynowo handlowym. Prowadź wygodnie i bezpiecznie gospodarkę magazynową, automatyzuj procesy oraz wykorzystuj integrację systemu z platformami e-commerce oraz innymi systemami. Wysyłaj i pobieraj dokumenty z KSeF (Krajowy System e-Faktur) za pośrednictwem usługi BusinessLink.

Analizy

Analizuj swoje dane z modułów WAPRO ERP w formie tabel przestawnych i interaktywnych raportów. Wyciągaj szczegółowe dane w różnych przekrojach i podejmuj skuteczne decyzje.

Aukcje

Integruj swoją aplikację z platformą e-commerce Allegro lub Baselinker. Pobieraj automatycznie zamówienia z portali sprzedażowych, automatyzuj proces posprzedażowy. Skorzystaj z gotowych integracji z firmami kurierskimi i nadawaj szybko i wygodnie paczki z systemu Wapro ERP.

Wapro e-commerce

Skorzystaj z platformy e-commerce, która dostarcza różne tryby działania sklepu - od klasycznego B2C przez model hybrydowy z B2B lub samo B2B. Zintegruj sklep z systemem Wapro Sprzedaż i magazyn oraz Wapro Aukcje aby kompleksowo obsłużyć działanie swojej firmy w handlu internetowym na swoim sklepie oraz platformach aukcyjnych i marketplace.

Fakturowanie

Wapro Fakturowanie to moduł dedykowany dla mikro firm np. jednoosobowych działalności, które nie potrzebują gospodarki magazynowej. Program umożliwia szybkie fakturowanie krajowych dokumentów bez konieczności ewidencjonowania stanów magazynowych.

Finanse i księgowość

Wapro Finanse i Księgowość to moduł dedykowany zarówno dla firm handlowo usługowych jak i biur rachunkowych umożliwiający ewidencję przedsiębiorstwa na pełnych księgach. Dodatkowo posiada wsparcie dla jednostek budżetowych.

JPK

Wapro Jednolity Plik Kontrolny to aplikacja pozwalająca na cykliczną wysyłkę plików JPK zgodnych ze schematami MF. Program pozwala na wysyłkę przez firmy jak również biura rachunkowe dla swoich klientów.

Księga podatkowa

Wapro Książka Przychodów i Rozchodów to moduł dedykowany zarówno dla mikroprzedsiębiorców rozliczających się na tzw. książce przychodów i rozchodów jak również dla biur rachunkowych, które rozliczają swoich klientów. Pozwala szybko i efektywnie zarządzać firmami i udziałowcami i prowadzić ich rozliczenia.

Mobilny handlowiec

Jeśli Twoja firma potrzebuje rozwiązania mobilnego, które umożliwia handlowcom podgląd do danych firmowych zdalnie na urządzeniu mobilnym to Mobilny handlowiec jest dla Ciebie. Dodatkowo pracownicy mogą być rozliczani z tras i wyznaczonych celów. Co najważniejsze na miejscu u klienta mogą przyjąć zamówienie lub od razu zrealizować sprzedaż włącznie z wystawieniem faktury lub paragonu fiskalnego.

Mobilny magazynier

Mobilny magazynier to kolejna aplikacja w pakiecie mobilnym. Za jej pomocą na urządzeniach mobilnych z systemem Android będziesz mógł realizować operacje magazynowe, weryfikować pozycje na dokumentach czy wystawiać dokumenty.

Mobilny inwentaryzator

Mobilny inwentaryzator to doskonałe uzupełnienie obsługi środków trwałych. Za pośrednictwem urządzenia mobilnego przeprowadzisz inwentaryzację środków trwałych w swojej firmie.

Płace i Kadry

Płace i Kadry to kompleksowy moduł umożliwiający prowadzenie spraw kadrowo płacowych. Aplikacja doskonale sprawdzi się zarówno w firmach handlowo produkcyjnych jak również w jednostkach budżetowych.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Wapro Pracownie Plany Kapitałowe to aplikacja umożliwiająca rozliczanie pracowników w ramach rządowego programu Pracownicze Plany Kapitałowe.

Środki trwałe

Wapro Środki trwałe to moduł pozwalający ewidencjonować środki trwałe, prowadzić ich amortyzację oraz inwentaryzować wyposażenie przedsiębiorstwa.

Update

Wapro Update zadba o to aby Twoje oprogramowanie było cały czas aktualne i dostarczy Ci zarówno nowe funkcjonalności udostępnione w formie aktualizacji plikowych jak również dostarczy poprawki.

Rodo

Wapro RODO umożliwia użytkownikom systemu Wapro ERP ewidencjonowanie procesu przetwarzania danych osobowych. Jest to moduł wspólny wykorzystywany w pozostałych aplikacjach do zbierania zgód przetwarzania danymi osobowymi i zarządzania nimi.