Skip to main content

Sprzedaż i magazyn

Rozpocznij pracę z systemem Sprzedaż i magazyn - Wapro Mag. Najpopularniejszym i docenionym na rynku systemem magazynowo handlowym. Prowadź wygodnie i bezpiecznie gospodarkę magazynową, automatyzuj procesy oraz wykorzystuj integrację systemu z platformami e-commerce oraz innymi systemami. Wysyłaj i pobieraj dokumenty z KSeF (Krajowy System e-Faktur) za pośrednictwem usługi BusinessLink.

Analizy

Analizuj swoje dane z modułów WAPRO ERP w formie tabel przestawnych i interaktywnych raportów. Wyciągaj szczegółowe dane w różnych przekrojach i podejmuj skuteczne decyzje.

Aukcje

Integuj swoją aplikację z platformą e-commerce Allegro lub Baselinker. Pobieraj automatycznie zamówienia z portali sprzedażowych, automatyzuj proces sposprzedażowy. Skorzystaj z gotowych integracji z firmami kurierskimi i nadawaj szybko i wygodnie paczki z systemu Wapro ERP.

Fakturowanie

Wapro Fakturowanie to moduł dedykowany dla mikro firm np. jednoosobowych działalności, które nie potrzebują gospodarki magazynowej. Program umożliwia szybkie fakturowanie krajowych dokumentów bez konieczności ewidencjonowania stanów magazynowych.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Wapro Pracownie Plany Kapitałowe to aplikacja umożliwiająca rozliczanie pracowników w ramach rządowego programu Pracownicze Plany Kapitałowe.

Update

Wapro Update zadba o to aby Twoje oprogramowanie było cały czas aktualne i dostarczy Ci zarówno nowe funkcjonalności udostępnione w formie aktualizacji plikowych jak również dostarczy poprawki.

Rodo

Wapro RODO umożliwia użytkownikom systemu Wapro ERP ewidencjonowanie procesu przetwarzania danych osobowych. Jest to moduł wspólny wykorzystywany w pozostałych aplikacji do zbierania zgód przetwarzania danymi osobowymi i zarządzania nimi.