Usługi subskrypcyjne – jako usługi subskrypcyjne w ramach licencji na użytkowanie pakietu WAPRO ERP określane są funkcje, które dostępne są dla użytkowników, którzy posiadają aktualną wersję programu i ich wygaśnięcie następuje z końcem roku kalendarzowego w ramach, którego kończy się podstawowe wsparcie dla danej wersji.

Przykład:
Użytkownik wykupujący aktualizację 01.10.2022 r (wersja 8.8X.X) może bez aktualizacji korzystać z usług subskrypcyjnych do 31.12.2023 r..
W październiku 2023 r. ukaże się wersja 8.9X.X, co powoduje wygaśnięcie podstawowego wsparcia dla wersji 8.8X.X ale użytkownicy otrzymują 3 miesięczny okres karencji wykorzystania usług subskrypcyjnych bez konieczności aktualizacji.

WAPRO Mag WAPRO Fakir WAPRO Kaper WAPRO Gang WAPRO Best
Businesslink          
WAPRO RODO          
WAPRO PPK          
Obsługa sprawdzenia podatnika w wykazie VAT          
Wysyłka wiadomości SMS z wykorzystaniem integracji z SMSApi (www.smsapi.pl)          
Obsługa paczek kurierskich          
Integracja z płatnościami online Przelewy 24          
e-Sprawozdania finansowe          
Tworzenie e-sprawozdań na podstawie danych pobieranych automatyczne z programu          
Ręczne wypełnianie e-sprawozdania finansowego          
Zaawansowane dekretowania dokumentów w module importu, w oparciu o informacje dostarczane w pliku WAPRO XML          

Masz pytania? Napisz, doradzimy!

  Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  [text_content "UWAGA:"]

  Problemy techniczne należy zgłaszać za pomocą Internetowego systemu zgłoszeń IHD lub przez formularz na stronie pomocy.

  Internetowy system zgłoszeńFormularz pomocy

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.