Cennik wapro erp

Obowiązuje od 1 stycznia 2024 roku

Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linie PRESTIŻ PRESTIŻ PLUS wyposażone w możliwości analiz.

W ofercie marki WAPRO ERP by Asseco znajdują się także dwie linie specjalistyczne - WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych i WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej. Oprogramowanie dostępne jest również jako usługa ONLINE (RDP i HTML) rozliczana w modelu SaaS (Software as a Service).

Cenniki archiwalne dostępne są pod linkiem https://wapro.pl/cenniki-regulaminy-umowy/.

Korzystaj online

Usługi chmurowe

wapro online Aplikacje w chmurze

Licencje abonamentowe

inwentaryzacja

Licencje bezterminowe

Aukcje internetowe

Pozostałe produkty i usługi

Usługi abonamentowe

Usługi dodatkowe rozliczane w modelu abonamentowym dostępne dla użytkowników posiadających aktualną wersję programu WAPRO ERP.

WAPRO 365

WAPRO 365 to nowa linia produktów, ze zmienionym systemem licencjonowania - z licencji na czas nieoznaczony na czasowy (abonamentowy). Oznacza to, że program będzie działał w pełni tak długo na jak długo zostanie zakupiona licencja na jego pracę (aż do 365 dni)

Cena specjalna obowiązuje w przypadkach: 

 1. Regularnego odnowienia licencji wg zasad przedłużenia abonamentów. Regularne odnowienie możliwe jest w okresie od 90 dni przed datą końca aktualnej subskrypcji oraz do 90 dni po tej dacie. 
 2. Przejścia na licencję czasową z licencji bezterminowej w wersji 8.8 lub 8.9, z zachowaniem stanu posiadania. 
 3. Wyrównania okresów subskrypcji dla licencji przedłużanych po spełnieniu pkt 1.

W pozostałych przypadkach obowiązuje cena podstawowa.

Umowa licencyjna →

Abonamenty WAPRO 365 w pytaniach i odpowiedziach →

WAPRO Standard

WAPRO Standard to linia produktów sprzedawana w modelu on-premise z licencją na czas nieoznaczony. W powyższej linii dostępne są tylko warianty PRESTIŻ, PRESTIŻ PLUS oraz BIURO, BIURO PLUS.

Umowa licencyjna →

Zapoznaj się z zasadami aktualizacji oraz zasadami bezpłatnego wsparcia.

WAPRO Odczyt

WAPRO Odczyt to warianty, które zapewniają przez 6 lat od momentu zakupu dostęp z interfejsu programu do danych zgromadzonych w aplikacjach WAPRO 365, po zakończeniu aktywnej pracy na tych programach. Umożliwiają odczyt, wydruki oraz eksporty danych (bez możliwości modyfikacji oraz tworzenia nowych zapisów).

WAPRO Odczyt można nabyć tylko bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO. Nie będzie oferowany przez Sieć Sprzedaży WAPRO ERP.

Więcej o wariancie Wapro Odczyt →

Cennik produktów
Asseco WAPRO ERP

Dodatkowe produkty i usługi

Faktury zakupu w euro będa przeliczane na złotówki po średnim kursie NBP z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień w którym miała miejsce sprzedaż (dzień wystawienia faktury).

Czas realizacji zamówienia na programy Microsoft może wynosić maksymalnie do 4 dni roboczych.

Aktualny Cennik produktów Microsoft w formacie pdf .

Wymagania sprzętowe i systemowe

Zalecamy zapoznanie się z pełną listą wymagań sprzętowych oraz systemowych do instalacji wybranej wersji Microsoft SQL Server.

Zasady licencjonowania

Poznaj zasady licencjonowania oprogramowania Microsoft SQL Service dla produktów WAPRO ERP.

Objaśnienia:

   1. Podane ceny brutto uwzględniają podatek VAT 23%.
   2. Warunkiem rozbudowy o kolejne stanowisko jest posiadanie aktualnej wersji programu.
   3. Licencje na Microsoft SQL Server są sprzedawane wyłącznie do aktualnych wersji licencji oprogramowania WAPRO ERP.
    W ofercie dostępna jest baza danych Microsoft® SQL Server® 2022 Express, która stanowi bezpłatne wydanie MS SQL Server 2022.
    Ograniczenia: rozmiar pliku bazy danych do 10 GB, wsparcie dla jednego fizycznego procesora (maksymalnie 4 rdzenie), obsługa tylko do 1.4 GB pamięci RAM.
    Program w tej wersji można pobrać ze strony: Microsoft® SQL Server® 2022 Express.
   4. Prawo do abonamentu nabywa się tylko przy zakupie nowej licencji. Jest on opłacany w systemie rocznym, czyli co roku w rocznicę zakupu licencji. Wyłącznie posiadanie aktywnego abonamentu umożliwia bezpłatną aktualizację do następnej wersji w momencie wydania jej przez firmę Microsoft.
   5. Licencja powinna obejmować wszystkie rdzenie w serwerze. Sprzedaż możliwa jest tylko w pakietach na dwa rdzenie, przy czym minimalny zakup to dwa pakiety (4 rdzenie) na procesor.
   6. Licencja Microsoft SQL Server Edition Full Use, może być kupowana jedynie z oprogramowaniem WAPRO ERP, jednak nie posiada ograniczeń wersji Runtime, co daje możliwość używana jej z innymi aplikacjami.
    Od wersji Microsoft SQL Server 2016 w dokumentach licencyjnych (EULAs) dotyczących Umowy Royalty pojawiło się prawo do obniżenia wersji przy licencjach serwerowych. Dotyczy to zatem także wersji MS SQL Server 2022.
    Od wersji Microsoft SQL Server 2014 w cenniku nie jest już dostępna edycja Runtime dla modelu licencjonowania na rdzeń.


   Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

   Zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską GLS na koszt zamawiającego
   (dotyczy także aktualizacji bezpłatnych).