Cennik wapro erp

Obowiązuje od 1 października 2022 roku 💸

Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linie PRESTIŻ PRESTIŻ PLUS wyposażone w możliwości analiz.

W ofercie marki WAPRO ERP by Asseco znajdują się także dwie linie specjalistyczne - WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych i WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej. Oprogramowanie dostępne jest również jako usługa ONLINE rozliczana w modelu SaaS (Software as a Service).

Korzystaj online

Usługi chmurowe

wapro online Aplikacje w chmurze

Licencje abonamentowe

inwentaryzacja

Licencje bezterminowe

Aukcje internetowe

Pozostałe produkty i usługi

Usługi abonamentowe

Usługi dodatkowe rozliczane w modelu abonamentowym dostępne dla użytkowników posiadających aktualną wersję programu WAPRO ERP.

WAPRO 365

WAPRO 365 to nowa linia produktów, ze zmienionym systemem licencjonowania - z licencji na czas nieoznaczony na czasowy (abonamentowy). Oznacza to, że program będzie działał w pełni tak długo na jak długo zostanie zakupiona licencja na jego pracę (aż do 365 dni)

Cena specjalna obowiązuje w przypadkach: 

 1. Regularnego odnowienia licencji wg zasad przedłużenia abonamentów. Regularne odnowienie możliwe jest w okresie od 90 dni przed datą końca aktualnej subskrypcji oraz do 90 dni po tej dacie. 
 2. Przejścia na licencję czasową z licencji bezterminowej w wersji 8.7 lub 8.8, z zachowaniem stanu posiadania. 
 3. Wyrównania okresów subskrypcji dla licencji przedłużanych po spełnieniu pkt 1.

W pozostałych przypadkach obowiązuje cena podstawowa.

Umowa licencyjna

Abonamenty WAPRO 365 w pytaniach i odpowiedziach

WAPRO Standard

WAPRO Standard to linia produktów sprzedawana w modelu on-premises z llicencją na czas nieoznaczony.

UWAGA! Od 1 października 2021 roku warianty START oraz BIZNES są dostępne TYLKO w abonamencie WAPRO 365 (licencja czasowa) jako warianty odpowiednio 365 START oraz 365 BIZNES.
Podana cena używana jest jedynie do kalkulacji rozbudowy do wyższych wariantów.

Umowa licencyjna

Zapoznaj się z zasadami aktualizacji oraz zasadami bezpłatnego wsparcia.

WAPRO Odczyt

WAPRO Odczyt to warianty, które zapewniają przez 6 lat od momentu zakupu dostęp z interfejsu programu do danych zgromadzonych w aplikacjach WAPRO 365, po zakończeniu aktywnej pracy na tych programach. Umożliwiają odczyt, wydruki oraz eksporty danych (bez możliwości modyfikacji oraz tworzenia nowych zapisów).

WAPRO Odczyt można nabyć tylko bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO. Nie będzie oferowany przez Sieć Sprzedaży WAPRO ERP.

Więcej o wariancie Wapro Odczyt

Cennik produktów
Asseco WAPRO ERP

Dodatkowe produkty i usługi

Faktury zakupu w euro będa przeliczane na złotówki po średnim kursie NBP z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień w którym miała miejsce sprzedaż (dzień wystawienia faktury).

Czas realizacji zamówienia na programy Microsoft może wynosić maksymalnie do 4 dni roboczych.

Aktualny Cennik produktów Microsoft w formacie pdf .

Wymagania sprzętowe i systemowe

Zalecamy zapoznanie się z pełną listą wymagań sprzętowych oraz systemowych do instalacji wybranej wersji Microsoft SQL Server.

Zasady licencjonowania

Poznaj zasady licencjonowania oprogramowania Microsoft SQL Service dla produktów WAPRO ERP.

Objaśnienia:

   1. Podane ceny brutto uwzględniają podatek VAT 23%.
   2. Warunkiem rozbudowy o kolejne stanowisko jest posiadanie aktualnej wersji programu.
   3. Licencje na Microsoft SQL Server są sprzedawane wyłącznie do aktualnych wersji licencji oprogramowania WAPRO ERP.
    W ofercie dostępna jest baza danych Microsoft® SQL Server® 2019 Express, która stanowi bezpłatne wydanie MS SQL Server 2019.
    Ograniczenia: rozmiar pliku bazy danych do 10 GB, wsparcie dla jednego fizycznego procesora (maksymalnie 4 rdzenie), obsługa tylko do 1.4 GB pamięci RAM.
    Program w tej wersji można pobrać ze strony: Microsoft® SQL Server® 2019 Express.
   4. Prawo do abonamentu nabywa się tylko przy zakupie nowej licencji. Jest on opłacany w systemie rocznym, czyli co roku w rocznicę zakupu licencji. Wyłącznie posiadanie aktywnego abonamentu umożliwia bezpłatną aktualizację do następnej wersji w momencie wydania jej przez firmę Microsoft.
   5. Licencja powinna obejmować wszystkie rdzenie w serwerze. Sprzedaż możliwa jest tylko w pakietach na dwa rdzenie, przy czym minimalny zakup to dwa pakiety (4 rdzenie) na procesor.
   6. Licencja Microsoft SQL Server Edition Full Use, może być kupowana jedynie z oprogramowaniem WAPRO ERP, jednak nie posiada ograniczeń wersji Runtime, co daje możliwość używana jej z innymi aplikacjami.
    Od wersji Microsoft SQL Server 2016 w dokumentach licencyjnych (EULAs) dotyczących Umowy Royalty pojawiło się prawo do obniżenia wersji przy licencjach serwerowych. Dotyczy to zatem także wersji MS SQL Server 2019.
    Od wersji Microsoft SQL Server 2014 w cenniku nie jest już dostępna edycja Runtime dla modelu licencjonowania na rdzeń.
    Klienci posiadający MS SQL Server 2012 Edition Runtime na rdzeń wraz z aktywnym prawem do nowych wersji, mogą dokonać migracji na wersje:
    MS SQL Server 2014 Edition Full Use per core, MS SQL Server 2016 Edition Full Use per core, MS SQL Server 2017 Editon Full Use per core, bądź MS SQL Server 2019 Edition Full Use per core.
    Licencjonowanie Microsoft SQL Server Standard Runtime 2014 w modelu /Server + CAL(s)/ jest takie same jak to miało miejsce w wersji MS SQL Server 2012.


   Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

   Zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską GLS na koszt zamawiającego
   (dotyczy także aktualizacji bezpłatnych).