ERP dla e-commerce

Rozwiązanie ERP dla kanału e-commerce
idealne dla małych i średnich firm

 • Zarządzanie stanami magazynowymi

 • Automatyzacja procesów związanych z transakcjami

 • Kontrola finansów i parowanie płatności

 • Pakiet rozwiązań ERP zarówno dla punktów sprzedaży i hurtowni stacjonarnych, jak i sklepów w sieci

 • Integracja z wieloma platformami i Marketplace'ami

Jak
zacząć?
Pobierz
demo
Załóż
sklep
Znajdź
partnera

Pakiet rozwiązań ERP dla sprzedaży, sklepów i hurtowni

Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży e-commerce? A może już działasz w tym kanale, ale potrzebujesz sprawnego systemu sprzedażowo - magazynowego? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy kompletny pakiet e-commerce, który obejmuje program do obsługi sklepu internetowego i magazynu Wapro Mag zintegrowanego z platformami e-commerce, z aukcjami Allegro lub platformą BaseLinker i analizami, systemami płatności i kurierami.

Wapro Mag dla usprawnienia
procesów e-commerce

Jeżeli działasz już na rynku e-commerce, a Twój sklep obsługuje coraz więcej klientów, rośnie liczba konwersji, a wraz z nią liczba zamówień to można powiedzieć, że odniosłeś sukces. Czy aby na pewno? Sukces pojawi się, gdy spełnisz złożone klientom obietnice – że zamówienie zrealizujesz na czas, bez błędów w dokumentach  i rozliczeniach. Kilkadziesiąt wysyłek na miesiąc obsłużysz „ręcznie”, ale gdy ich liczba sięga setek tygodniowo, nie obejdziesz się bez automatyzacji. W niej pomoże Ci system Wapro ERP dla e-commerce. W sposób płynny i bezkolizyjny obsługuje kluczowe procesy e-commerce, takie jak: wystawienie oferty, utworzenie cenników i upustów, wspomaganie poszczególnych etapów realizacji zamówień, wystawienie dokumentów i wysyłki, a także kontrola zobowiązań i należności. Na koniec pomaga w obsłudze posprzedażowej i wspiera analizę przychodów, zysków i rentowności firmy.

Otwórz drzwi do sukcesu

dzięki naszemu rewolucyjnemu oprogramowaniu i rozwiązaniom ERP! Nasz program do prowadzenia sklepu internetowego oferuje niezrównaną wydajność, łatwość obsługi i nieograniczone możliwości rozwoju.

Poznaj procesy jakie obsługuje system Wapro Mag:

Kontrola i zarządzanie magazynem

System ERP dostarcza precyzyjne informacje o stanach magazynowych (które są monitorowane na bieżąco), automatycznie rezerwuje towary, istnieje możliwość powiązania systemów finansów i księgowości z systemami magazynowymi, a oprócz tego może współpracować z zewnętrznym oprogramowaniem typu WMS.

Obsługa zamówień i sprzedaży

Procesy związane z wystawieniem oferty, pobraniem zamówień z e-sklepów i marketplace, przesyłaniem ich do magazynu czy wystawieniem dokumentów handlowych to zestaw podstawowych czynności obsługiwanych standardowo przez program do prowadzenia sklepu internetowego Wapro Mag, a część z nich można zautomatyzować co przyspiesza pracę i zapobiega powstawaniu błędów.
MicrosoftTeams-image-49 (1) (1)
MicrosoftTeams-image-48 (1) (1)

Kontrola należności i finansów

System pozwala na parowanie płatności, a w przypadku, gdy jest to możliwe, automatyczne parowanie z zamówieniami.

Zarządzanie kontaktem z klientem – CRM

Moduł CRM w Wapro Mag pozwala na gromadzenie informacji o wszystkich operacjach związanych z klientami. W łatwy sposób, w jednym miejscu istnieje możliwość zarządzania zadaniami, kontraktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego e-Poczta.

Korzyści, które przekładają się na sukces biznesowy

dostawca 80x80

Porządek w stanach magazynowych

Automatyczna wymiana danych
z Wapro Mag gwarantuje
kontrolę stanów magazynowych
i rezerwacji towarów.

elastyczny_abonament

Sprawne rozliczanie płatności

Pozwala zarządzać płatnościami
w wielu modelach sprzedaży:
B2B, B2C, marketplace.

bezieczeństwo 80x80

Bezpieczeństwo
danych

Wybierając pracę w chmurze, zyskujesz bezpieczeństwo danych firmowych (nie utracisz ich w wyniku awarii serwera, są zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem).

natyczhmiastowe_oszczednosci

Możliwość
analizowania
sprzedaży

Pełny wgląd w proces pozwala
na precyzyjną, szybką analizę
wyników sprzedaży, zysków,
tworzenia rankingów.

nie_plaisz_za_aktualizacje

Automatyzacja powtarzalnych czynności

Automatyczna rejestracja zamówień, wysyłka towarów, tworzenie dokumentów sprzedaży,
i możliwość działań grupowych minimalizuje ryzyko błędu i przyspiesza procesy.

rozwój 80x80

Przyspieszenie procesów i poprawa wydajności 

Bez dużych inwestycji w sprzęt
IT i zwiększania zatrudnienia,
wzmocnisz sprzedaż
i zadowolenie swoich klientów.

Integracje

Największą zaletą systemu ERP jest możliwość integracji, czyli zapewnienie szybkiej i sprawnej wymiany danych (w czasie rzeczywistym) pomiędzy wszystkimi procesami (obsługującymi je systemami i aplikacjami) sprzedażowymi.  

Integracja z platformą e-commerce

Wielowalutowość, wielojęzyczność Integracja z magazynemLimit kupiecki Indywidualne warunki, cenniki, promocje Program lojalnościowyChatbot Segmentacja klientów Inteligentne wyszukiwanie Gazetka interaktywna Cross-Selling, Up-Selling Porównywarki cenowe Powiadomienia o dostępności towaru

Wapro Mag posiada gotową i pełną integrację z platformami
e-commerce:

 • Wapro B2B dla partnerów biznesowych,

 • Wapro Hybrid dla jednoczesnej obsługi kanałów B2B i B2C,

 • Wapro B2C dla klientów detalicznych. 

Współpraca pozwala na dwukierunkową wymianę danych w czasie rzeczywistym.

Platformy posiadają gotowy i szeroki zestaw zaawansowanych funkcji, które wspierają różne modele biznesowe.

Istnieje możliwość integracji z zewnętrznymi oprogramowaniami sklepów internetowych.

Integracja z Allegro i innymi platformami marketplace

Dwustronna synchronizacja Obsługa wielu kont Grupowe operacje na aukcjach Automatyczne tworzenie kontrahentów i zamówień Zarządzanie komentarzami Komunikacja z klientem w programie Integracja z kurierami Automatyzacja obsługi paczek Synchronizacja stanów i cen Blokowanie transakcji po zakupie Wysyłanie numerów przesyłek Zakładanie kartotek z aukcji Wysłanie faktur PDFSynchronizacja statusów zamówień

Zarządzaj sprzedażą w jednym miejscu z Wapro Aukcje, dzięki:

 • Integracji z Allegro - system umożliwia pobierania danych o sprzedaży z aukcji Allegro i wystawienia oraz zarządzanie aukcjami Allegro.

 • Integracji z Baselinker - system umożliwia pobieranie zamówień pobranych do platformy Baselinker a także wysyłanie danych do Baselinker z Wapro Aukcje oraz Wapro Mag.

Bezpiecznie zarządzisz całym procesem sprzedaży na różnych platformach i obsługą posprzedażową z wykorzystaniem dwukierunkowej synchronizacji, również dla wielu kont. Wykorzystaj możliwości grupowego zarządzania aukcjami, transakcjami. Usprawnij wysyłkę dzięki integracji z operatorami paczkomatów i automatyzacji obsługi paczek.

Program aukcji allegro zintegrowany z programem dla sklepu

Integracja z kurierami i systemami płatności

Płatności za pobraniem Płatność przy odbiorze osobistym Przelewy tradycyjne Płatności elektroniczne Dostawy kurierskie (DHL, DPD, GLS, FEDEX, UPS) apaczka.pl Poczta Polska Odbiór w punkcie Paczkomaty InPost Paczka w Ruchu Możliwość wysyłki faktur z pay-by-link via przelewy 24

Dzięki integracji z szeroką gamą wiodących operatorów rynkowych, masz możliwość zaoferowania swoim Klientom różnych form dostaw i płatności, obsługiwanych szybko i bezpiecznie:

 • Płatności

  Metody płatności, dostępne w Platformach e-Commerce (Wapro B2B, B2M, B2C) jakie możesz zaoferować swoim klientom, to: płatność za pobraniem, płatność przy odbiorze osobistym, przelew tradycyjny, płatności elektroniczne: Dotpay, PayU Polska, PayU Romania, Transferuj.pl, Przelewy24, PayByNet, eService, PayPal, eRaty Santander.

 • Dostawy

  Metody dostawy, jakie możesz zaoferować swoim klientom, to: odbiór osobisty ze wskazaniem punktów odbioru, dostawy kurierskie (DHL, DPD, GLS, FEDEX, UPS), apaczka.pl, dostawa przez Pocztę Polską lub odbiór w punkcie, dostawa przez Paczkomaty InPost, dostawa przez Paczkę w Ruchu, dostawy własne.

Integracja z platformą Businesslink

Automatyczna komunikacja z KSeF Zaproszenie kontrahenta do współpracyNadawanie i odbiór dokumentów Mapowanie pozycji faktury ZałącznikiKowersja formatów Rejestr zdarzeń Obsługa zamówień sprzedaży i zakupu Obsługa dokumentów magazynowych Potwierdzenie odbioru

Businesslink to platforma wymiany dokumentów z kontrahentami.

Integracja usługi Businesslink z programem Wapro Mag pozwala wygodnie i pewnie przesyłać faktury do odbiorców. Usługa gwarantuje pewność dostarczenia i odebrania dokumentów oraz ich niezmienność.

Pracuj tak jak do tej pory a Businesslink, działając w tle zapewni komunikację z Krajowym Systemem e-Faktur. Businesslink przekaże Twoje faktury sprzedaży do KSeF oraz odbierze faktury zakupu od Twoich dostawców i przekaże je do systemu ERP.

businesslink_top

Integracja z systemem analitycznym Wapro Analizy

Analizy aukcji internetowych Analizy predefiniowane Analizy sprzedaży ze wskaźnikami KPI Analizy obrotów magazynowych Analizy zamówień Analiza zakupów Analiza rozrachunków Widoki analityczne Zaawansowany kreator wykresów

Analizuj dane sprzedażowe w jednym narzędziu Wapro Analizy.

Fakt, że wszystkie systemy są połączone ze sobą, pozwala na pełny wgląd w procesy i precyzyjną analizę wyników sprzedaży (m.in. na podstawie historii stanów magazynowych, historii paragonów czy liczby klientów w jednostce czasu).

Dedykowane analizy Wapro Aukcje umożliwiają bardziej szczegółowe analizowanie zamówień z kanału e-Commerce np. podział na poszczególne źródła importowanych zamówień.

Wapro Analizy przetwarza te dane w odmienny sposób, umożliwiając ich analizę pod zupełnie innym kątem i w niedostępny w tych aplikacjach sposób. Bogaty zestaw narzędzi analitycznych pozwala na analizę danych według dowolnych kryteriów z możliwością grupowania, sortowania, filtrowania i porównywania oraz prezentację w różnych przekrojach z możliwością exportu i importu w popularnych formatach.

Współpraca doskonała:
Integracje e-commerce i systemu ERP

Co jest kluczowym czynnikiem determinującym sukces i efektywność sprzedaży online? To umiejętność integrowania usług ekosystemu e-commerce. Powszechną praktyką jest wzajemne przeplatanie się różnych kanałów sprzedaży oraz integracja z licznymi serwisami, które dają coraz większe możliwości wyboru dla klienta.

Wybierz nasze oprogramowanie ERP dla e-commerce

Mamy gotowe rozwiązania Wapro ERP by Asseco dla małych i średnich przedsiębiorstw niewymagające długiego procesu wdrożeniowego, które ściśle ze sobą współpracują.

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Platforma biznesowa B2B

Platforma biznesowa

Sklep internetowy B2C

Sklep internetowy

b2m hybrid

Platforma sprzedażowa B2M

businesslink

Platforma wymiany dokumentów

Aukcje internetowe

Aukcje internetowe

Nasi klienci rozwijają swoje biznesy z Wapro ERP od lat!

Branża motoryzacyjna na drodze e-commerce

Kompleksowe wdrożenie Wapro ERP w firmie Diesel Centrum-Polska!

Sprzedaż, magazyn i logistyka w Happet

Zobacz jak przebiegło wdrożenie i jakie korzyści otrzymał wraz z nim klient.

Jak być eco w kanale e-commerce?

Wdrożenie w firmie Bagstar, która już od 18 lat współpracuje z Wapro ERP.

Autokosmetyki w świecie e-commerce

Wapro Hybrid to skuteczne rozwiązanie dla kanału B2C i B2B

Wyłączny dystrybutor marki O Bag w Polsce

Wdrożenie dostosowane pod potrzeby profesjonalnej obsługi w kanale e-commerce.

Wapro online w Templar’s Gear

Kompleksowe wdrożenie Wapro ERP w wersji online. Poznaj szczegóły.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz wersję próbną i korzystaj z pełnej funkcjonalności programu przez 30 dni za darmo.