Znajdź odpowiedni wariant dla Twojej firmy

start312

Mikro
i małe firmy

WAPRO START to zestaw prostych aplikacji przeznaczony dla początkującej, małej firmy usługowo-handlowej.

Każda z aplikacji umożliwia pracę wyłącznie na pojedynczym stanowisku. Uruchomienie oraz poznanie obsługi oprogramowania nie stwarza problemów również niedoświadczonym użytkownikom komputerów.

W skład linii wchodzą trzy aplikacje wymieniające ze sobą dane księgowe. Moduł "Sprzedaż i magazyn" zawiera funkcjonalność modułu "Fakturowanie", dlatego należy je stosować zamiennie. Ponadto moduły "Sprzedaż i magazyn" oraz "Księga podatkowa" korzystają ze wspólnej bazy danych, współdzieląc ze sobą kartoteki kontrahentów, pracowników, banków i kursów walut.

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Aukcje internetowe

Aukcje internetowe

Księga przychodów i rozchodów

Księga podatkowa

mikromale3120

Firmy
kilkuosobowe

WAPRO BIZNES to linia produktów przeznaczona dla rozwijających się firm, zatrudniających kilku i więcej pracowników. Zawiera moduły funkcjonalne dedykowane różnym działom firmy, znakomicie wspierając i koordynując codzienną działalność całej organizacji. Umożliwia współpracę wielu użytkowników w ramach sieci komputerowej.

Linia obejmuje komplet aplikacji współpracujących ze sobą w zakresie współdzielenia i wymiany danych. Współpraca może się odbywać on-line w ramach jednej sieci komputerowej oraz off-line na zasadzie eksportu danych do oddziału firmy lub biura rachunkowego. Instalacja aplikacji na wspólnej bazie danych zapewnia współdzielenie takich zasobów jak: plan kont, kartoteki kontrahentów, pracowników, środków trwałych, urzędów, banków i kursów walut.

Moduł "Księga podatkowa" jest oczywiście stosowany zamiennie z modułem "Finanse i księgowość", w zależności od obowiązującego w firmie systemu księgowości. Ponadto zawiera w sobie uproszczone moduły środków trwałych oraz kadrowo-płacowy, które znakomicie zaspokajają potrzeby małych podmiotów w tym zakresie.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby zastąpić je w pełni funkcjonalnymi modułami ''środki trwałe" oraz "Kadry i płace". Moduł „Zarządzanie relacjami z klientami” pozwala usprawnić działania niezbędne do utrzymywania wysokiej jakości kontaktów z kontrahentami i poszerzania ich portfolio.

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Księga przychodów i rozchodów

Księga podatkowa

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Środki trwałe

Środki trwałe

sredniewymagajacy

Średnie Firmy
i wymagający Klienci

WAPRO PRESTIŻ to zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Znakomicie automatyzuje codzienną pracę nawet złożonej organizacji. Wspiera również menedżerów w podejmowaniu decyzji, udostępniając nowoczesne metody wielowymiarowej analizy danych. Umożliwia pracę w sieci lokalnej jak i przez Internet. Linia obejmuje komplet aplikacji współpracujących ze sobą w zakresie współdzielenia i wymiany danych.

Współpraca może się odbywać on-line w ramach jednej sieci komputerowej oraz off-line na zasadzie eksportu danych do oddziału firmy lub biura rachunkowego.

 

Instalacja aplikacji na wspólnej bazie danych zapewnia współdzielenie takich zasobów jak: plan kont, kartoteki kontrahentów, pracowników, środków trwałych, urzędów, banków i kursów walut.

Mocną stroną linii PRESTIŻ jest zastosowanie środowiska raportującego Crystal Reports, które daje użytkownikowi możliwość samodzielnego budowania wielowymiarowych, hierarchicznych raportów w postaci tabelarycznej lub graficznej.

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Kadry i płace

Kadry i płace

Księga przychodów i rozchodów

Księga podatkowa

Biuro Rachunkowe Online

Biuro rachunkowe

WAPRO BIURO to linia produktów dedykowana dla Biur Rachunkowych. Jest to linia Asseco WAPRO BIZNES, uzupełniona o specyficzne funkcje ułatwiające i automatyzujące proces obsługi licznych klientów biura. Umożliwia pracę w sieci lokalnej jak i przez Internet oraz obsługę dowolnej liczby podmiotów.

Linia obejmuje następujące aplikacje współpracujące ze sobą w zakresie współdzielenia i wymiany danych w ramach lokalnej sieci komputerowej.

 

Wyposażona jest w funkcje automatyzujące proces definiowania nowych podmiotów i seryjną obsługi dużej liczby klientów. Komunikacja i wymiana danych z klientami biura może odbywać się poprzez Internet - w trybie usług terminalowych - lub też w trybie off-line dzięki mechanizmom importu i eksportu danych.

Księga przychodów i rozchodów

Księga podatkowa

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Środki trwałe

Środki trwałe

budzet3119

Jednostki
budżetowe

WAPRO BUDŻET to linia zawierająca program finansowo–księgowy WAPRO Fakir w wariancie PRESTIŻ rozbudowany o mechanizmy wspomagające zarządzanie finansami w jednostkach i zakładach budżetowych. Podstawą dla zastosowanych w programie rozwiązań są przepisy zawarte w ustawie o finansach publicznych oraz przepisach wykonawczych do niej.

Umożliwia w tym zakresie m.in.:

  • Tworzenie i obsługę klasyfikacji dochodów i wydatków oraz przychodów i rozchodów – według klasyfikacji tradycyjnej i klasyfikacji zadaniowej.

  • Definiowanie budżetu jednostki i pełną kontrolę wykonania budżetu na każdym etapie.

  • Księgowania równoległe.

  • Ręczne lub automatyczne wiązanie transakcji rozrachunkowych w obrębie kont księgowych oraz w obrębie tych samych paragrafów budżetowych.

  • Fakturowanie, pozwalający na wystawianie, drukowanie i ewidencję wystawianych faktur VAT oraz ich późniejsze, automatyczne księgowanie z uwzględnieniem klasyfikacji budżetowej.

  • Sprawozdawczość budżetową.

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Mobilna firma

Pracownicy
mobilni

 

WAPRO MOBILE to rozwiązania mobilne przeznaczone na urządzenia z systemami: Android, iOS, Windows Mobile oraz Windows. Zapewniają zdalną komunikację z centralą firmy poprzez szybką i bezpieczną synchronizację danych a także umożliwiają podgląd on-line aktualnych danych finansowych.

Dzięki temu wszędzie gdzie istnieje połączenie z siecią Internet technologia mobilna zapewnia na swoim personalnym urządzeniu dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika.

Mobilna firma

Mobilny handlowiec

wapromobile

Mobilny magazynier

inwentaryzacja

Mobilny inwentaryzator ST

wapro online Aplikacje w chmurze

Oprogramowanie
w chmurze

WAPRO USŁUGI ONLINE to zestaw aplikacji udostępnianych w modelu SaaS (Software as Service), czyli w modelu usługi abonamentowej. Elastyczne modele abonamentu pozwalają efektywnie zarządzać wydatkami na oprogramowanie.

Platforma biznesowa B2B

Platforma biznesowa

Sklep internetowy B2C

Sklep internetowy

b2m hybrid

Platforma sprzedażowa B2M

Korzystaj online

Aplikacja w chmurze

Zobacz
cennik
Pobierz
wersję próbną
Jak
kupić?
Korzystaj
online
lat
Doświadczenia

Mija już 30 lat, od kiedy zajmujemy się
tworzeniem oprogramowania dla firm.

tysięcy
Przedsiębiorstw skorzystało z naszych rozwiązań

Wierzymy, że przed nami jeszcze wiele
lat równie owocnej współpracy.

tysięcy
Sprzedanych licencji

Pomagamy małym i średnim przedsiębiorcom dostarczając
im najnowocześniejsze narzędzia do prowadzenia biznesu

AKTUALNE PROMOCJE:

Telefoniczna Pomoc Techniczna pomoc premium!

TPT – pomoc premium! Poznaj pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej. Szybki start nowego pracownika.

Fakturowanie z Budżetem

Specjalna oferta dla użytkowników Wapro Fakir Budżet 365! Skorzystaj z okazji i uzyskaj 50% rabatu na zakup abonamentu Wapro Fakturka 365 START lub Wapro Mag 365 START.

Miło Cię widzieć
w wapro 365!

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet powitalny oraz rabat 25% na dobry początek!