Platforma biznesowa WAPRO B2B

Zarządzaj sprzedażą z Wapro B2B

Wapro B2B to zaawansowany i nowoczesny system sprzedaży przeznaczony do handlu internetowego. Pozwala on na szybkie i sprawne uruchomienie sprzedaży Twoich produktów partnerom biznesowym. Panel B2B zintegrowany z ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie poprzez pełną automatyzację procesów. Dzięki Wapro B2B, Twoje relacje biznesowe ulegną poprawie oraz zyskasz rzeszę nowych klientów.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jeśli jesteś:

 • producent

  Producentem

 • dystrybutor

  Dystrybutorem

 • magazyn ico

  Hurtownikiem

 • online ico

  Osobą prowadzącą sklep B2B

to ten produkt jest dla Ciebie. Zwiększ zasięg swoich działań i docieraj do swoich klientów nowoczesnym kanałem sprzedaży.

Zakres funkcjonalny

Przykłady sklepów

Prezentacja WAPRO B2B

Czym wyróżnia się nasze rozwiązanie?
Poznaj przewagi wapro b2b!

Zapytania ofertowe

Moduł pozwala na przyjmowanie i obsługę zapytań ofertowych. Przy dużych i nietypowych zamówieniach pozwól klientom negocjować cenę.  W zapytaniu ofertowym możesz zmienić cenę, ilość towaru a także dodać gratisy lub produkty z oferty niedostępnej w sklepie, aby przekonać klienta do zakupu.

Miękka windykacja

System daje możliwość włączenia automatycznych powiadomień o zbliżających się oraz przekroczonych terminach płatności faktur. Sam decydujesz o częstotliwości wysyłki powiadomień oraz stymulujesz klientów do dokonywania terminowych płatności i zwiększania salda limitu kupieckiego.

Moduł handlowca

Pozwala na szerokie działania w ramach obsługi kontrahentów,  w ich imieniu, dosprzedaż produktów z ofert specjalnych, niedostępnych w sklepie czy przydzielenie  opiekuna handlowego.

Segmentacja klientów

Wapro B2B daje Ci możliwość grupowania klientów, aby sprawnie zarządzać polityką cenową sklepu - przydzielać rabaty, oferty promocyjne, cenniki. Selekcję klientów można również wykorzystać do komunikacji treści z wykorzystaniem wielu funkcjonalności systemu (m.in. strony, wstawki, pop-up'y).

Targety

Zarządzaj wielkością sprzedaży w swoim sklepie, definiując cele sprzedażowe dla swoich partnerów biznesowych i nagradzając ich za realizację tych celów.

Punkty dystrybucji

Moduł pozwala na sprzedaż towaru dystrybuowanego z magazynów, które nie są Twoimi magazynami. Dzięki określeniu punktów dystrybucji produktów oraz minimalną wartością zamówienia, można zarządzać wysyłką towaru np. z magazynów producenta.

Kalendarz dostaw

Realizacja wysyłki zamówień własnym transportem może być prosta i efektywna. Z Wapro B2B możesz stworzyć kalendarze dostaw dla wybranych, zaplanowanych tras w logistyce Twojej firmy. Optymalizacja logistyki pozwala wprowadzić do firmy duże oszczędności. Jasne zasady dostępności terminów dostawy dla partnerów biznesowych pozwalają im planować czas złożenia zamówienia, aby otrzymać produkty w oczekiwanym terminie.

Promocje w WAPRO

Platforma wapro b2b - łatwa współpraca biznesowa przez internet

Internetowa współpraca biznesowa

WAPRO B2B to nowoczesna platforma współpracy biznesowej, umożliwiająca szybkie uruchomienie i łatwe prowadzenie handlu hurtowego.

WAPRO B2B jako usługa

Platforma biznesowa WAPRO B2B jest utrzymywana w infrastrukturze własnej (Data Center) Asseco Business Solutions i rozliczana w modelu abonamentowym.

Pełna integracja z WAPRO Mag

Dwukierunkowa wymiana danych pozwala na zarządzanie sklepem w całości z poziomu programu magazynowo-sprzedażowego, a zamówienia rejestrowane w WAPRO B2B pojawiają się jako zamówienia w WAPRO Mag.

Dostępne wiele mechanizmów integracji

WAPRO B2B oferuje integrację z wieloma systemami płatności i przewoźnikami.

Wapro B2B jest kompatybilne z:

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Korzystaj online

Aplikacja w chmurze

Jak założyć platformę sprzedażową WAPRO B2B?

Jesteś użytkownikiem WAPRO Mag? Zarejestruj się →
Po rejestracji będziesz mieć 30 dni, by bez żadnych opłat sprawdzić działanie platformy Wapro Hybrid - możesz testować i konfigurować swój sklep, przygotowując go na wielkie otwarcie!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze programu WAPRO Mag zostaw swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą w celu wsparcia w procesie instalacji platformy sprzedażowej WAPRO B2B.


  W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.