Program Wapro Gang

Wapro Gang to doskonałe narzędzie dla firm, które pragną skutecznie zoptymalizować procesy związane z zarządzaniem personelem i płacami.

To program kadrowo płacowy dla biur rachunkowych i dla małych i średnich firm, którego charakteryzuje wygodna i dokładna obsługa, przejrzysty interfejs, wysoka dokładność danych płacowych oraz zgodność z aktualnymi przepisami prawnymi i podatkowymi

Nasz program kadrowo płacowy dla małych firm to kluczowe narzędzie dla każdej firmy, które pomoże usprawnić procesy zarządzania personelem.

Zintegrowany, nowoczesny program do prowadzenia kadr Wapro Gang to :

Doskonałe narzędzie dla działów kadr oraz rachuby płac

Wapro Gang to nowoczesny program do wyliczania wynagrodzeń, wspomaga pracę w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych czy usługowych. Chętnie wykorzystany również w jednostkach budżetowych. Znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach i instytucjach o zróżnicowanym stanie zatrudnienia i różnorodnych systemach wynagradzania, i rozliczania czasu pracy.

Pełna kontrola i sprawna wymiana informacji

Zapewnia sprawne zarządzanie pracownikami i listami płac, ewidencję nieobecności, współpracę z rejestratorami czasu pracy przy jednoczesnej ochronie danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem. Wapro Gang jako bazowy program do naliczania listy płac w firmie, współpracuje również z programem Płatnik, pozwala na elektroniczny transfer do PFRON oraz obsługę umów cywilnoprawnych.

Sprawne zarządzanie oraz współpraca z US i ZUS

Wapro Gang to bardzo intuicyjny program do wyliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego. Ułatwia użytkownikom nadzorowanie pełnej ewidencji kadrowej oraz prowadzenie związanych z zatrudnieniem pracowników rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Dostępny również w chmurze

Kadry i płace online, bez wychodzenia z domu? Tak! Nasz program Kadry i Płace Wapro Gang dostępny jest również jako program kadrowy online , jako usługa w chmurze (Wapro Online), co pozwala oszczędzać czas i pieniądze związane z obsługa sprzętu i infrastruktury.

🌼Majowe Rabaty na Wapro 365!

🌼Majowe Rabaty na Wapro 365!

Wybierz program linii Wapro 365 i zyskaj              50% rabatu 

Poznaj promocję

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Poznaj potężny pakiet korzyści do TPT 360,
zapewniający szybki start nowego pracownika.

Skorzystaj z promocji premium

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Przygotowaliśmy dla Ciebie rabat oraz pakiet powitalny. 🎁

Skorzystaj z promocji

Przygotuj się na KSeF!

Przygotuj się na KSeF!

Wykorzystaj szansę na usprawnienie procesu wymiany dokumentów w Twojej firmie.

Krajowy System e-Faktur

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Odkryj nowe: wersje, funkcje i możliwości programów Wapro ERP.

Sprawdź, co się zmieniło

Program kadrowo-płacowy Wapro Gang - zalety:

Pewne i bezbłędne informacje

Wapro Gang to skuteczny i wydajny program kadrowy do urlopów, który posiada wbudowane mechanizmy kontroli, automatyzację operacji oraz zgodność z przepisami zapewnioną przez specjalistów, co gwarantuje najwyższą jakość danych w programie.

Efektywniejsze działanie

Możliwość prowadzenia pełnej i aktualnej ewidencji pracowniczej oraz szybszej i sprawniejszej obsługi zagadnień kadrowo-płacowych, sprawia że jest to najbardziej intuicyjny i efektywny program do liczenia wynagrodzeń.

Sprawniejsza wymiana danych

Wapro Gang to program do obliczania wynagrodzenia online który współpracuje również z aplikacjami finansowo-księgowymi i analitycznymi Wapro ERP, co pozwala na lepszą kontrolę i zarządzanie firmą.

Większa wydajność pracy i łączność z programem Płatnik

Nasz prosty program kadrowo płacowy i Płatnik - to innymi słowy, spójna i bezproblemowa współpraca za sprawą automatyzacji przetwarzania danych, naliczania płac i błyskawicznego przenoszenia informacji.

Eliminacja błędów

Automatyzacja, którą cechuje nasz program do list płac pozwoli na generowanie raportów oraz eksport danych do systemów zewnętrznych, a to ułatwi eliminację błędów oraz pozwalają na zmniejszenie kosztu działania firmy.

Łatwy rozwój aplikacji

Swój program do obliczania pensji Wapro Gang możesz rozbudowywać wraz z rozwojem firmy i zatrudnianiem nowych pracowników czy zmianami systemu wynagrodzeń. 

 

#DziękiWAPROERP

The true spirit of sport - "Prawdziwy duch sportu" jest dla nas mottem do budowania przewagi konkurencyjnej jak również do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Paweł Wieczorek,
Prezes firmy ALLTO SPORT, właściciel marki AllRight

Z WAPRO ERP od 21 lat

element-corner

Nasi klienci rozwijają swoje biznesy z WAPRO ERP od lat!

Współpracuje z:

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Współpracuje z usługami:
Korzystaj online

Aplikacja w chmurze

portalhr

Portal HR

Masz pytania? Napisz, doradzimy!

  Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  [text_content "UWAGA:"]

  Problemy techniczne należy zgłaszać za pomocą Internetowego systemu zgłoszeń IHD lub przez formularz na stronie pomocy.

  Internetowy system zgłoszeńFormularz pomocy

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.