Platforma sprzedażowa B2M - WAPRO Hybrid

Zarządzaj sprzedażą kanału hurtowego i detalicznego z Wapro Hybrid

Wapro Hybrid to nowoczesny system sprzedaży internetowej łączący funkcje i możliwości systemów B2C i B2B. Pozwala na szybkie i sprawne uruchomienie sprzedaży Twoich produktów zarówno partnerom biznesowym jak i klientom detalicznym. Panel Wapro Hybrid zintegrowany z systemem Wapro ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie ofertą i wygodną obsługę obu kanałów dystrybucji, a mechanizmy automatyzacji przyspieszają realizację procesów i eliminują możliwości pomyłek.
Wapro Hybrid umożliwia prostsze rozszerzenie działalności na oba kanały dystrybucji - hurtowy i detaliczny, co pozwala dotrzeć do większej ilości klientów i zwielokrotnić zyski.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jeśli jesteś:

 • producent

  Producentem

 • dystrybutor

  Dystrybutorem

 • wapromobile

  Hurtownikiem

 • online ico

  Osobą prowadzącą sklep B2B

I chcesz dotrzeć również do klientów detalicznych, postaw na efektywne i wygodne, zintegrowane rozwiązanie B2M, to Wapro Hybrid jest produktem dla Ciebie!
Zacznij sprzedaż jako:

 • magazyn ico

  Sprzedawca detaliczny


Zakres funkcjonalny

Dlaczego WAPRO Hybrid?

Czym wyróżnia się nasze rozwiązanie?
Poznaj przewagi wapro hybrid!

Szeroki zasięg - jedno miejsce docelowe

Łatwiej dotrzesz i pozyskasz klientów hurtowych i detalicznych kierując ich do jednego miejsca w którym przedstawisz odpowiednią ofertę i możliwości współpracy.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Jeden panel administracyjny, umożliwiający proste, jednorazowe definiowanie oferty, ale  w zakresie odpowiednim dla każdej grupy odbiorców pozwala zaoszczędzić czas i lepiej pokazać i zareklamować dostępny w sprzedaży asortyment.

Moduł handlowca

Pozwala na szerokie działania w ramach obsługi kontrahentów,  w ich imieniu, dosprzedaż produktów z ofert specjalnych, niedostępnych w sklepie czy przydzielenie  opiekuna handlowego.

Segmentacja klientów

Wapro Hybrid daje Ci możliwość grupowania klientów, aby sprawnie zarządzać polityką cenową sklepu - przydzielać rabaty, oferty promocyjne, cenniki. Selekcję klientów można również wykorzystać do komunikacji treści z wykorzystaniem wielu funkcjonalności systemu (m.in. strony, wstawki, pop-up'y).

Indywidualne warunki, cenniki, promocje

Dla każdej grupy docelowej zdefiniujesz odpowiednie cenniki, tabele rabatowe i dostępne promocje. A dla poszczególnych klientów lub grup B2B możesz oprócz  indywidualnych cenników ustalić i zdefiniować również inne warunki realizacji transakcji, zgodnie z podpisanymi umowami

Kalendarz dostaw

Realizacja wysyłki zamówień własnym transportem może być prosta i efektywna. Z Wapro Hybrid możesz stworzyć kalendarze dostaw dla wybranych, zaplanowanych tras w logistyce Twojej firmy. Optymalizacja logistyki pozwala wprowadzić do firmy duże oszczędności. Jasne zasady dostępności terminów dostawy dla partnerów biznesowych pozwalają im planować czas złożenia zamówienia, aby otrzymać produkty w oczekiwanym terminie.

Platforma wapro hybrid - zintegrowane narzędzie do obsługi dwóch kanałów dystrybucji

Business to Many

WAPRO Hybrid to nowoczesna platforma współpracy klasy B2M, umożliwiająca szybkie uruchomienie i łatwe prowadzenie zarówno handlu hurtowego ja i detalicznego.

WAPRO Hybrid jako usługa

Platforma biznesowa WAPRO Hybrid jest utrzymywana w infrastrukturze własnej (Data Center) Asseco Business Solutions i rozliczana w modelu abonamentowym.

Pełna integracja z WAPRO Mag

Dwukierunkowa wymiana danych pozwala na zarządzanie sklepem w całości z poziomu programu magazynowo-sprzedażowego, a zamówienia rejestrowane w WAPRO Hybrid pojawiają się jako zamówienia w WAPRO Mag.

Dostępne wiele mechanizmów integracji

WAPRO Hybrid oferuje integrację z wieloma systemami płatności i przewoźnikami.

Wapro Hybrid jest kompatybilne z:

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Korzystaj online

Aplikacja w chmurze

Jak założyć platformę sprzedażową WAPRO Hybrid?

Jesteś użytkownikiem WAPRO Mag? Zarejestruj się →
Po rejestracji będziesz mieć 30 dni, by bez żadnych opłat sprawdzić działanie platformy Wapro Hybrid - możesz testować i konfigurować swój sklep, przygotowując go na wielkie otwarcie!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze programu WAPRO Mag zostaw swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą w celu wsparcia w procesie instalacji platformy sprzedażowej WAPRO Hybrid.


  W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.