Finanse i księgowość

Zastanawiasz się, które oprogramowanie księgowe będzie najlepsze dla Twojego biznesu?
Sprawdź Wapro Fakir!

To nowoczesny program finansowo - księgowy dla małych i średnich firm, który swoją funkcjonalnością wyprzedził najpopularniejsze programy księgowe w Polsce.

Jeśli dalej się zastanawiasz, sprawdź w sieci pozostałe programy księgowe dla małych firm - ranking, według którego Wapro Fakir wyróżnia się nie tylko intuicyjną obsługą, ale także bogatymi funkcjami dostosowanymi specjalnie do potrzeb małych przedsiębiorstw.

System finansowo księgowy Wapro Fakir

Przyjazny dla użytkownika i prosty program do pełnej księgowości Wapro Fakir znacznie usprawni procesy księgowe, oszczędzając czas i pieniądze, a także wyeliminuje ryzyko ludzkich błędów, zapewniając dokładne dane finansowe.

Wszystkie programy do pełnej księgowości od Wapro posiadają wbudowane funkcje, które zapewniają zgodność z obowiązującymi przepisami podatkowymi i regulacjami, minimalizując ryzyko niezgodności. Nasze systemy księgowe ERP to niezastąpione narzędzia, które pomagają w efektywnym zarządzaniu firmą. Występują w tradycyjnej wersji licencji On-Premise, ale można je zakupić również jako program do pełnej księgowości online w chmurze.

Samodzielny program księgowy lub element systemu Wapro ERP

Program Finanse i księgowość Wapro Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami Wapro ERP.
Użytkowany niezależnie stanowi kompletny, samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

Rozbudowane mechanizmy automatyzujące pracę

Program finansowo księgowy Wapro Fakir zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności więc zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. Pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów w celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy.

Współpraca z Wapro JPK i moduł e-Sprawozdania

Nasz program do księgowania umożliwia zgodne z przepisami raportowanie dzięki współpracy z programem Jednolity Plik Kontrolny Wapro JPK oraz wbudowanemu modułowi e-Sprawozdań.

Liczne ułatwienia dla Biur Rachunkowych

Program Wapro Fakir w wariancie BIURO oferuje mechanizmy wspierające obsługę wielu klientów.

Gotowy do komunikacji z KSeF

Businesslink, czyli Wapro KSeF uruchomiony w programach księgowo – finansowych, Wapro Fakir i Wapro Kaper łączy się z KSeF umożliwiając automatyczne odbieranie e-faktur oraz rejestrację zarówno e-faktur sprzedaży firmy, jak i e-faktur zakupu.

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Pakiet korzyści do Telefonicznej Pomocy Technicznej!

Poznaj potężny pakiet korzyści do TPT 360,
zapewniający szybki start nowego pracownika.

Skorzystaj z promocji premium

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Miło Cię widzieć w Wapro 365!

Przygotowaliśmy dla Ciebie rabat oraz pakiet powitalny. 🎁

Skorzystaj z promocji

Przygotuj się na KSeF!

Przygotuj się na KSeF!

Wykorzystaj szansę na usprawnienie procesu wymiany dokumentów w Twojej firmie.

Krajowy System e-Faktur

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Wapro ERP 2024 - zawsze na czasie!

Odkryj nowe: wersje, funkcje i możliwości programów Wapro ERP.

Sprawdź, co się zmieniło

Krajowy System e-Faktur dla biur rachunkowych

Dowiedz się, jak wobec nowych przepisów zmieni się praca biur rachunkowych.

#KSeF #Businesslink #90pytańiodpowiedzi

grafika e-book dla biur rachunkowych 107x667

Zalety programu finansowo-księgowego Wapro Fakir

Nasz system Wapro Fakir to nie tylko program do księgowania faktur. To zaawansowane narzędzie, które usprawni wszystkie procesy, jednocześnie dając możliwość koncentracji na pozostałych, kluczowych aspektach Twojego biznesu.

Automatyzacja księgowości

Program do księgowości automatyzuje operacje i obliczenia nie wymagające decyzji księgowego. Mechanizmy wparcia przy wprowadzaniu i dekretacji typowych dokumentów poprawiają wydajność pracy, obniża koszt i eliminuje błędy.

Elastyczny program do księgowania

Wapro Fakir jest elastycznym i nowoczesnym programem do pełnej księgowości, umożliwiającym dostosowanie automatów księgujących, przeksięgowujących, schematów dekretujących importowane dokumenty i innych do potrzeb każdej firmy i każdego planu kont.

Nowoczesne technologie

Jako nowoczesny program księgowy automatyzuje wiele innych czynności towarzyszących pracy księgowego, m. in. Automatycznie pobiera kursy walut, dane kontrahentów z GUS, weryfikuje numery NIP kontrahentów UE.

Eliminacja błędów

Automatyzacja prac i wbudowane mechanizmy kontrolne programu finansowo księgowego znacznie usprawniają bieżąca pracę księgowych, ułatwiają kontrolę oraz zmniejszają ryzyko popełnienia błędów.

Sprawna wymiana danych i lepsza kontrola

Oprogramowanie księgowe Fakir współpracuje z pozostałymi aplikacjami Wapro ERP, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie firmą, a wbudowane mechanizmy analizy i weryfikacji usprawniają kontrolę finansową nawet w rozbudowanej organizacji.

Łatwiejszy rozwój

Programy do pełnej księgowości takie jak Wapro Fakir usprawniają rozwój firmy dzięki prostej rozbudowie o nowe stanowiska, oferując bardziej złożone warianty, a także umożliwiając łatwe tworzenia nowych funkcjonalności i automatyzacji.

#DziękiWAPROERP

The true spirit of sport - "Prawdziwy duch sportu" jest dla nas mottem do budowania przewagi konkurencyjnej jak również do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Paweł Wieczorek,
Prezes firmy ALLTO SPORT, właściciel marki AllRight

Z WAPRO ERP od 21 lat

element-corner

Nasi klienci rozwijają swoje biznesy z WAPRO ERP od lat!

Współpracuje z:

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Kadry i płace

Kadry i płace

Środki trwałe

Środki trwałe

Współpracuje z usługami:
Korzystaj online

Aplikacja w chmurze

Wapro Fakir - program do pełnej księgowości

Wapro to również tani i dobry program do pełnej księgowości, który nie obciąży zbytnio budżetu Twojej firmy. Sprawdź już dziś, jak Wapro może ułatwić Ci prowadzenie księgowości w Twoim przedsiębiorstwie.

Interesuje Cię nasz program do pełnej księgowości i cena za licencję bądź pracę w chmurze?

Wapro oferuje atrakcyjne warunki cenowe, dzięki którym możesz skorzystać z profesjonalnego narzędzia bez przeciążenia finansowego.

kontaktuj się z nami już dziś!

Masz pytania? Napisz, doradzimy!

  Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  [text_content "UWAGA:"]

  Problemy techniczne należy zgłaszać za pomocą Internetowego systemu zgłoszeń IHD lub przez formularz na stronie pomocy.

  Internetowy system zgłoszeńFormularz pomocy

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.