Postaw na WAPRO Mag + B2B/B2C/Hybrid!

Integracja z WAPRO Mag

Pamiętaj, że WAPRO B2B/B2C/Hybrid współpracuje tylko z pełną, zarejestrowaną wersją programu WAPRO Mag | Sprzedaż i magazyn (wersja niezarejestrowana pozwala na wprowadzanie danych, pracę lokalną i wszechstronne zapoznanie się z możliwościami programu, ale nie umożliwia wymiany danych ze sklepem WAPRO B2C, platformą B2B lub B2M).

Wersja demo

Istnieje możliwość przetestowania programu WAPRO Mag | Sprzedaż i magazyn oraz innych produktów z oferty WAPRO ERP, pobierając wersje demo lub korzystając z możliwości testów na wersji on-line bez konieczności instalacji programu.

Link przesłany na podany adres email umożliwi całkowicie bezpłatne pobranie w pełni funkcjonalnych wersji demonstracyjnych oprogramowania WAPRO ERP.

Zarejestruj sklep

Po rejestracji będziesz mieć 30 dni, by bez żadnych opłat sprawdzić działanie Twojego nowego sklepu - możesz testować i konfigurować swój sklep, przygotowując go na wielkie otwarcie!

Dokonanie opłaty za wybrany okres działania sklepu jest już ostatnim krokiem wymaganym przed otwarciem sklepu. Jeżeli uznasz, że Twój sklep wygląda tak, jak chciałeś i jest już odpowiednio skonfigurowany, możesz otworzyć się na sprzedaż w Internecie!

Wypełnij formularz, aby założyć własny sklep internetowy

Jeżeli nie posiadasz jeszcze programu WAPRO Mag zostaw swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą w celu wsparcia w procesie instalacji sklepu WAPRO B2B/B2C/Hybrid.

    Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
    * Pola wymagane

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

    Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solution S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.