Pamiętaj, że...
WAPRO B2B/B2C/Hybrid działa w pakiecie z WAPRO Mag!

Przetestuj WAPRO Mag

Do przetestowania platformy e-Commerce niezbędne jest posiadanie programu magazynowego WAPRO Mag w wersji TRIAL lub pełnej.

WAPRO Mag umożliwia wymianę danych ze sklepem
WAPRO B2B/B2C/Hybrid.

Zarejestruj sklep

Posiadasz już WAPRO Mag w wersji TRIAL lub pełnej?
Czas na WAPRO e-Commerce!

Po rejestracji będziesz mieć 30 dni, by bez żadnych
opłat sprawdzić działanie Twojego nowego sklepu - możesz testować i konfigurować swój sklep, przygotowując go
na wielkie otwarcie!

Opłać po 30 dniach

Dokonanie opłaty w panelu jest już ostatnim krokiem wymaganym przed otwarciem sklepu. Jeżeli uznasz, że Twój sklep wygląda tak, jak chciałeś i jest już odpowiednio skonfigurowany, możesz otworzyć się na sprzedaż w Internecie!

Nie zapomnij też o zakupie programu WAPRO Mag.

Potrzebujesz wsparcia?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu wsparcia w procesie instalacji sklepu WAPRO e-Commerce.

    Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
    * Pola wymagane

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

    Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.