Postaw na WAPRO Mag + B2B/B2C/Hybrid!

Integracja z WAPRO Mag

Pamiętaj, że WAPRO B2B/B2C współpracuje tylko z pełną, zarejestrowaną wersją programu WAPRO Mag | Sprzedaż i magazyn (wersja niezarejestrowana pozwala na wprowadzanie danych, pracę lokalną i wszechstronne zapoznanie się z możliwościami programu, ale nie umożliwia wymiany danych ze sklepem WAPRO B2C lub platformą B2B).

Wersja demo

Istnieje możliwość przetestowania programu WAPRO Mag | Sprzedaż i magazyn oraz innych produktów z oferty WAPRO ERP, pobierając wersje demo lub korzystając z możliwości testów na wersji on-line bez konieczności instalacji programu.

Link przesłany na podany adres email umożliwi całkowicie bezpłatne pobranie w pełni funkcjonalnych wersji demonstracyjnych oprogramowania WAPRO ERP.

Zarejestruj sklep

Po rejestracji będziesz mieć 30 dni, by bez żadnych opłat sprawdzić działanie Twojego nowego sklepu - możesz testować i konfigurować swój sklep, przygotowując go na wielkie otwarcie!

Dokonanie opłaty za wybrany okres działania sklepu jest już ostatnim krokiem wymaganym przed otwarciem sklepu. Jeżeli uznasz, że Twój sklep wygląda tak, jak chciałeś i jest już odpowiednio skonfigurowany, możesz otworzyć się na sprzedaż w Internecie!

Wypełnij formularz, aby założyć własny sklep

Jeżeli nie posiadasz jeszcze programu WAPRO Mag zostaw swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą w celu wsparcia w procesie instalacji sklepu WAPRO B2B/B2C/Hybrid.


    W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.