WAPRO 365

WAPRO 365 to linia produktów WAPRO ERP na licencji abonamentowej

Oznacza to, że program będzie działał w pełni tak długo na jak długo zostanie zakupiona licencja na jego pracę (aż do 365 dni) a podczas przedłużania abonamentu można swobodnie manewrować ilością stanowisk. Jeżeli w trakcie trwania abonamentu dokupisz kolejne stanowiska – płacisz tylko za okres do końca głównego abonamentu. Jeżeli zechcesz – możesz przejść na licencję bezterminową, wyrównując tylko różnicę ceny.
  • Elastyczny abonament - płacisz, kiedy używasz!

  • Aktualizacje w cenie - nie płacisz za zmiany w przepisach

  • Natychmiastowe oszczędności - tniesz koszty aktualizacji i rozbudowy

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online

Czas na #wapro365

Dla NOWYCH KLIENTÓW
Dobre ceny, warunki, gratisy

Zmień na #wapro365

Dla OBECNYCH KLIENTÓW
Korzystne warunki aktualizacji

WAPRO 365
elastyczny abonament, płacisz kiedy używasz

WAPRO 365 to nowa linia produktów, ze zmienionym systemem licencjonowania - z bezterminowego na czasowy (abonamentowy). Oznacza to, że program będzie działał w pełni tak długo na jak długo zostanie zakupiona licencja na jego pracę (aż do 365 dni). Jeżeli w trakcie trwania abonamentu dokupisz kolejne stanowiska – płacisz tylko za okres do końca głównego abonamentu.

WAPRO 365
nie płacisz za zmiany w przepisach

W czasie, kiedy licencja jest ważna, wszystkie pojawiające się wersje i aktualizacje są bezpłatne (niezależnie od numeracji wersji płatnych, które będą miały wpływ tylko dla licencji pozostających w starym modelu). Nawet jeżeli zmienimy generację programu, która będzie płatna przy licencjach bezterminowych – Ty w okresie ważności abonamentu, otrzymasz ją gratis.

WAPRO 365
natychmiastowe i stałe oszczędności

  • Tańsza aktualizacja i niższa cena rozbudowy – w porównaniu do utrzymania licencji bezterminowej.
  • Cena rozbudowy o dodatkowe stanowiska, jest proporcjonalnie wyliczana wg. daty końca abonamentu głównego.
  • Jeżeli regularnie będziesz aktualizować program, WAPRO 365 w stosunku do licencji bezterminowej zredukuje koszty oprogramowania, zarówno na starcie jak i w kilkuletniej perspektywie.
AKTUALNE PROMOCJE: