Szanowni Państwo,

19.11.2021 wprowadziliśmy do oferty nowy wariant JPK 365, oznaczony „WAPRO JPK 365 BIURO 10”.

Wprowadzony wariant umożliwia automatyczną transmisję plików JPK dla 10 podmiotów, natomiast transmisja standardowa (bez możliwości zdefiniowania automatycznej obsługi) nie jest ograniczona co do ilości obsługiwanych podmiotów.

Zarówno cena specjalna jak i podstawowa została ustalona na 699 zł netto (859,77 zł brutto) za pakiet sieciowy bez limitu stanowisk i obecnie jest identyczna, jak cena dotychczas oferowanego wariantu WAPRO JPK 365 BIZNES.

Jednocześnie informujemy, że 1.1.2022 z oferty zostanie całkowicie wycofany pakiet „WAPRO JPK 365 BIZNES”, co oznacza że od tego momentu nie będzie można zakupić ani przedłużyć abonamentu tego wariantu.

Użytkownikom abonamentu WAPRO JPK 365 BIZNES, przy jego najbliższym przedłużeniu automatycznie zostanie zaproponowane przedłużenie wariantem WAPRO JPK 365 BIURO 10, w cenie zgodnej z cennikiem detalicznym z dnia przedłużenia.

Nowy wariant pozostaje w niezmienionej cenie w stosunku do zastępowanego, oferując przy tym dwukrotnie większe możliwości zautomatyzowanej wysyłki niż poprzedni (10 firm obsługiwanych przy pomocy zdefiniowanego profilu zamiast 5 jak dotychczas).