Partner: IMAG
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Rokitnica

Wdrożenie u klienta:
Anvis
Typ działalności: produkcja, usługi
Branża: reklamowa

Jesteśmy zadowoleni z obsługi serwisowej firmy Imag, bo to profesjonalni i fachowi programiści i serwisanci rozwiązujący wszelkie powierzone im kwestie, ale również dlatego, że służą wartościowymi poradami i sugestiami, które pozytywnie wpływają na pracę w naszej firmie oraz na zarządzanie nią.

Anvis

Profil
działalności

Firma Anvis specjalizuje się w projektowaniu i produkcji materiałów reklamowych wspierających sprzedaż. Tworzą POS, stojaki reklamowe, ekspozytury, displaye z takich materiałów jak: metal, szkło, tworzywa sztuczne, drewno i inne. Obsługują wiele znanych produktów i rozpoznawanych marek.

Dlaczego
WAPRO ERP?

Oprogramowanie Asseco WAPRO proponuje atrakcyjną i systematycznie poszerzaną ofertę. Dostępne są na bieżąco aktualizacje, a system można dostosować do konkretnych wymogów branżowych, co jest niezwykle istotne i zadecydowało o wyborze oprogramowania Asseco WAPRO. Dodatkowym atutem jest gwarancja wsparcia ze strony firmy IMAG, serwisu hot-line świadczonego telefonicznie lub wsparcia zdalnego przez Internet.

Opis
wdrożenia

Klient korzysta z programów WF-Mag dla Windows w wariancie PRESTIŻ PLUS, WF-FaKir dla Windows w wariancie BIZNES i WF-bEST dla Windows w wersji BIZNES 100. Systematycznie dokonuje aktualizacji oprogramowania, by korzystać z najnowszych rozwiązań i dostosowań. Kolejne etapy wdrożenia objęły kompleksową obsługę przejścia z prostej wersji programu WF-Mag do wariantu PRESTIŻ, a następnie PRESTIŻ PLUS. Dzięki temu możliwe było dostosowywanie systemu do indywidualnych potrzeb firmy Anvis. Objęło stworzenie licznych raportów dodatkowych, jak i gniazd rozszerzeń. Ponadto klient zdecydował się na zakup programu WF-Analizy w wariancie PRESTIŻ przeznaczonego do analizowania danych zgromadzonych w bazach poszczególnych aplikacji systemu.

Korzyści

Indywidualne dostosowanie programu do specyfiki pracy, polegające na wdrożeniu dedykowanego rozwiązania Anvis Planowanie Produkcji w WF-Mag'u, pozwoliło racjonalnie planować dostawy i określać optymalną produkcję. Moduł automatycznie tworzy w WF-Mag'u zamówienia do konkretnych dostawców na poszczególne komponenty, potrzebne do kompletacji zlecenia od klienta. Pozwala planować wielkość produkcji w kalendarzu i tam również dokonywać edycji planów produkcyjnych.

Ponadto w kolejnym etapie stworzony został moduł transportowy pozwalający śledzić dokładne położenie poszczególnych partii elementów do montażu, jak i gotowych produktów. Firma korzysta z usług podwykonawców w różnych rejonach Polski. Dzięki nowemu modułowi zlokalizowanie konkretnego towaru zajmuje dosłownie kilka sekund.

Dzięki systematycznemu wdrażaniu aktualizacji klient na pewność, że oprogramowanie, na którym pracuje jest dostosowane do aktualnych wymogów rynku, a także działa zgodnie z obowiązującym prawem. Wiele korzyści płynie także z szerokiej funkcjonalności programu WF-Analizy. Tworzone analizy mogą być przeprowadzane na podstawie danych handlowych i finansowych firmy, umożliwiając tym samym przeprowadzanie kompleksowych analiz w jednym miejscu. Na ich podstawie można łatwo wnioskować w jakim tempie i kierunku rozwijać firmę.

Prace wdrożeniowe przebiegły sprawnie, nie zakłóciły funkcjonowania firmy, natomiast pozytywne efekty prac były odczuwalne praktycznie natychmiast. Oprogramowanie wspiera pracę, poprawia jej jakość i znacznie ułatwia wiele czynności. Dzięki możliwościom szeroko pojętej analizy danych uzyskuje się szczegółowy obraz firmy ułatwiający podejmowanie kluczowych decyzji.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: