Partner: IMAG
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Pruszcz

Wdrożenie u klienta:
ALU-NAR
Typ działalności: produkcja, dystrybucja
Branża: budowlana, wyposażenia, inna

System znacznie usprawnił pracę w naszej firmie i pozwolił zautomatyzować część czynności, przynosząc oszczędność czasu.

ALU-NAR

Profil
działalności

Firma ALU-NAR jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą branży rolno-budowlanej. Istnieje na rynku już od 1997 roku. Zajmuje się produkcją narożników aluminiowych i akcesoriów budowlanych. Specjalistyczny sprzęt w połączeniu z doświadczoną załogą gwarantuje dobrą jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz terminowość dostaw.

Informacje
o partnerze

IMAG Dariusz Biliński to profesjonalna i sprawdzona firma zajmującą się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. Ponadto zapewniają solidne i szybkie wsparcie w razie występowania problemów związanych z obsługą systemu. Szeroka oferta, a także dodatkowe informacje o firmie znajdują się na stronie: www.imag.pl.

Dlaczego
WAPRO ERP?

Oprogramowanie Asseco WAPRO jest bardzo nowoczesne i dostosowane do potrzeb klienta. System jest bogaty w różnego rodzaju funkcje, które są łatwe w obsłudze. Częste aktualizacje zgodne z bieżącymi zmianami na rynku dają klientowi komfort użytkowania. Istotny przy wyborze okazał się również szybki i profesjonalny serwis świadczony przez firmę Imag Dariusz Biliński.

Opis
wdrożenia

W firmie ALU-NAR wdrożenie objęło oprogramowanie Asseco WAPRO WF-Mag w wersji Biznes dla Windows. Profesjonalnym wykonaniem usługi zajęła się firma IMAG Dariusz Biliński. Wdrożony został także zestaw mobilny WF-Mag Mobile 2 przeznaczony do pracy poza siedzibą firmy. Dzięki niemu pracownicy mogą profesjonalnie obsługiwać odwiedzanych przez siebie klientów i świadczyć im pełen zakres usług.

Korzyści

System WF-Mag Biznes dla Windows znacznie usprawnił pracę w firmie i pozwolił w prosty sposób zarządzać dokumentami finansowymi i magazynowymi. Zautomatyzowaniu uległo wiele czynności magazynowych przynosząc oszczędności czasowe i ułatwiając kontrolę. Zestaw mobilny WF-Mag Mobile 2 pozwala przedstawicielom znajdującym się poza siedzibą firmy na kompleksową obsługę klienta, dostarcza rzetelne informacji i upraszcza pracę.

Wdrożenie oprogramowania Asseco WAPRO wpłynęło pozytywnie na funkcjonowanie firmy ALU-NAR. Poprawiło bieżącą działalność i zautomatyzowało wiele czynności. Ułatwiło kontrolę procesów zachodzących w magazynie i pozwoliło lepiej organizować pracę.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: