Category Referencje

Partner: PANORAM
Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Nowogard

Wdrożenie u klienta:
Wydawnictwo DJ Media Sp. z o.o.
Typ działalności: usługi
Branża: wydawnicza, księgarska

Na uwagę zasługuje zwłaszcza zautomatyzowanie wymiany danych pomiędzy rozproszonymi oddziałami naszej firmy a księgowością. Dzięki temu udało się zminimalizować koszty prowadzenia księgowości, oraz zapwenić prawidłowość i zgodniość prowadzonej dokumentacji z często zmieniającymi się przepisami.

Wydawnictwo DJ Media Sp. z o.o.

Profil
działalności

DJ Media Sp z o.o. to wiodąca w regionie firma poligraficzna i wydawca prasy lokalnej. Firma wydaje między innymi sześć gazet lokalnych o ugruntowanej pozycji w województwie zachodniopomorskim: „Dziennik Nowogardzki”, „Dziennik Stargardzki”, „Dziennik Powiatu Kamieńskiego”, „7 Dni Gryfina”, „Nowy Tygodnik Łobeski” i „Tygodnik Policki”. Działalność poligraficzna prowadzona jest przez zespół pracowników z ogromnym doświadczeniem zawodowym, gwarantujących najwyższą jakość wykonywanych prac drukarskich.

Informacje o partnerze

PANORAM Sp. z o.o. to profesjonalna i sprawdzona firma zajmującą się wdrażaniem oprogramowania WAPRO ERP, wspomagającego zarządzanie takimi obszarami działania przedsiębiorstw, jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace. Firma zapewnia szybkie wsparcie w razie występowania problemów związanych z obsługą systemu. Dlaczego klient wybrał oprogramowanie WAPRO ERP? Wybór oprogramowania WAPRO ERP podyktowany był faktem stałego rozwoju i udoskonalania oferty poprzez dostosowywanie jej do potrzeb klienta. Istotnymi czynnikami były także łatwość instalacji, konfiguracji, a ostatecznie obsługi oprogramowania. Znacząca była również gwarancja szybkiego i solidnego wsparcia w razie problemów z obsługą systemu, które zagwarantowała firma PANORAM. Skuteczność i szybkość działania ostatecznie zadecydowała o wyborze wsparcia w funkcjonowaniu oprogramowania.

Opis
wdrożenia

Usługa wdrożenia wykonana przez firmę PANORAM polegała na instalacji, konfiguracji i szkoleniu pracowników w czterech punktach sprzedaży działających na programie magazynowo sprzedażowym WAPRO Mag Biznes, oraz jednego stanowiska księgowości, działającego w oparciu o program finansowo księgowy WAPRO Fakir w wariancie Biznes . Wdrożono automatyczną wymianę danych pomiędzy rozproszonymi stanowiskami sprzedaży a systemem księgowym. Dzięki zdefiniowaniu schematów księgowania dokumenty importowane z czterech stanowisk WAPRO Mag Biznes mogą być automatycznie dekretowane i przenoszone na odpowiednie konta systemu księgowego.

Korzyści

Wdrożenie oprogramowania WAPRO ERP pozwoliło na sprawne zarządzanie dokumentami finansowymi oraz prawidłowe i zgodne ze zmieniającymi się przepisami rozliczanie dokumentacji podatkowej. Prowadzenie sprzedaży za pomocą WAPRO Mag zapewniło prawidłowość i zgodność wystawianych dokumentów z aktualnymi przepisami oraz lepszą kontrolę przepływów pieniężnych za pomocą rozbudowanego w programie modułu rozrachunków. Automatyzacja przenoszenia dokumentów do systemu finansowo – księgowego WAPRO Fakir ograniczyła ilość ewentualnych pomyłek, oraz wydatnie zmniejszyła koszty prowadzenia księgowości.

Podsumowanie

Oprogramowanie WAPRO ERP przyczyniło się do poprawy bieżącej działalności DJ Media Sp. z o.o. Wysoka jakość oprogramowania zapewnia wysoką stabilność i poprawność pracy. Łatwość obsługi pozwala na intuicyjne operowanie systemem, co w krótkim czasie dało pożądane rezultaty
Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: