Partner: API TRADE
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

Wdrożenie u klienta:
ALPAN Maciej Pankiewicz
Typ działalności: dystrybucja
Branża: spożywcza, mięsna, mleczarska

Długotrwałą i owocną współpracę z firmą Asseco Business Solutions S.A. wspiera lokalnie partner - firma API Trade w całym zakresie obsługi informatycznej firmy.

ALPAN Maciej Pankiewicz

Profil
działalności

Firma ALPAN działa na rynku artykułów mleczarskich od ponad 20 lat.

Współpracujemy z największymi i najważniejszymi firmami w branży mleczarskiej, dowożąc ich produkty do sklepów w całej Polsce. Nowoczesny i niezawodny system zamówień oraz rozbudowana flota gwarantują blisko 99% skuteczność realizacji dostaw.

Do naszych odbiorców należą zarówno małe, jak i duże firmy, obsługujemy kilka tysięcy punktów handlu detalicznego.

Dlaczego
WAPRO ERP?

Od wielu lat pracujemy na oprogramowaniu WAPRO ERP. Na każdym etapie rozwoju system doskonale wpisywał się w nasze oczekiwania. Elastyczność w zakresie doboru wariantów, ilości stanowisk oraz możliwość rozszerzenia o nowe moduły to niewątpliwe atuty programów WAPRO ERP dla każdego rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Podstawowym systemem w działalności firmy jest program sprzedażowo magazynowy WAPRO Mag, który stanowi centrum zarządzania polityką sprzedaży, analizy obrotów oraz optymalizowania obsługi magazynu, a także ustalenia strategii zarządzania. Obecnie w systemie WAPRO Mag pracuje jednocześnie blisko 100 użytkowników z 8 oddziałów w odległych lokalizacjach.

Bardzo istotną rolę odgrywa aplikacja mobilna WAPRO Mobile, wspierający pracę kilkudziesięciu przedstawicieli handlowych. Dzięki niemu automatyzacja obiegu dokumentów, planowanie pracy i kontrola przedstawicieli handlowych przebiega w firmie bardzo efektywnie.

Nasz dział kadr wykorzystuje elastyczny program kadrowo płacowy WAPRO Gang, który obecnie obsługuje kilkuset pracowników.

Opis
wdrożenia

Najnowszym wdrożonym modułem jest program finansowo ksiegowy WAPRO Fakir, umożliwiający usamodzielnienie w zakresie prowadzenia finansów, poszerzenie analizy oraz pozwalający na lepszą kontrolę rozrachunków.

Korzyści

Długotrwałą i owocną współpracę z firmą Asseco Business Solutions S.A. wspiera lokalnie partner - firma API Trade w całym zakresie obsługi informatycznej firmy.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: