Partner: DATA EXPERT
Województwo: podkarpackie
Miasto: Polańczyk

Wdrożenie u klienta:
Sanatorium Uzdrowiskowe „PLON”
Typ działalności: usługi
Branża: medyczna

W naszej opinii oprogramowanie WAPRO ERP jest nowoczesnym, intuicyjnym i wydajnym narzedziem pozwalającym na kompleksowe zarządzanie działaniem firmy. Cenimy sobie profesjonalne wsparcie i szkolenia zapewnione przez firmę DATA EXPERT. Pozwala nam to zarekomendować zarówno systemy WAPRO ERP jak i usługi informatyczne DATA EXPERT.

Sanatorium Uzdrowiskowe „PLON”

Profil
działalności

Sanatorium Uzdrowiskowe "PLON" w Polańczyku prowadzi swoją działalność od 1973 roku. Dysponuje własną nowoczesną baza zabiegową, pijalnią wody leczniczej, stołówką, kawiarnią, biblioteką, biurem turystycznym, sala edukacyjną, sklepikiem sanatoryjnym oraz gabinetem kosmetycznym. Posiada profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę medyczną. Prowadzi profilaktykę, leczenie oraz rehabilitację chorób narządów ruchu, układu oddechowego oraz chorób metabolicznych.

Informacje
o partnerze

Data Expert to profesjonalny dostawca rozwiązań informatycznych ułatwiających zarządzania przedsiębiorstwem. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem marki WAPRO ERP i specjalizuje sią w dostarczaniu swoim klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu oprogramowania i sprzętu.

Dlaczego
WAPRO ERP?

O wyborze oprogramowania WAPRO Fakir przez Sanatorium Uzdrowiskowe "PLON" zdecydowała nowoczesna architektura programu, prosty i intuicyjny interfejs, możliwość szybkiej integracji z pozostałymi programami WAPRO ERP oraz pełne przygotowanie systemu do przesyłania drogą elektroniczną plików JPK (Jednolity Plik Kontrolny) zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Opis
wdrożenia

Dzięki elastyczności i jednocześnie dużej łatwości w konfiguracji programu WAPRO Fakir, wdrożenie aplikacji w Sanatorium Uzdrowiskowym "PLON" przebiegło bardzo sprawnie. Po kilkunastu godzinach wdrożenia program był gotowy do pracy i wymiany danych. Dzięki integracji programu WAPRO Fakir i WAPRO JPK zautomatyzowano proces importu i eksportu danych, elektronicznej wysyłki plików JPK przekazywanych organom podatkowym oraz wymiany danych z systemami sprzedażowymi i magazynowymi.

Korzyści

Wdrożenie programów WAPRO Fakir i WAPRO JPK oraz integracja z systemem sprzedażowym i magazynowym pozwoliło na stworzenia kompleksowego i wydajnego narzędzia wspierającego pracę Działu Księgowego, podnosząc efektywność kluczowych procesów związanych z prowadzeniem księgowości, obsługą klienta i komunikacją z urzędami.

Pobierz
demo

Pobierz
aktualizację

Jak
kupić?

Korzystaj
online

POZOSTAŁE REFERENCJE: