Category Referencje

Partner: IMAG
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań

Wdrożenie u klienta:
MS Audio
Typ działalności: dystrybucja
Branża: elektroniczna, teleinformatyczna

Informacje
o partnerze

IMAG Dariusz Biliński to profesjonalna i sprawdzona firma zajmująca się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. Ponadto zapewniają solidne i szybkie wsparcie w razie występowania problemów związanych z obsługą systemu. Szeroka oferta, a także dodatkowe informacje o firmie znajdują się na stronie: www.imag.pl.

Opis
wdrożenia

Skorzystaliśmy z usług firmy IMAG w zakresie zakupu i wdrożenia programu WAPRO Mag. Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi pracowników. Świetny kontakt telefoniczny i mailowy z działem sprzedaży oraz działem wdrożeniowym. Pracownicy chętnie udzielają informacji na temat oferowanych programów, a także służą pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Samo wdrożenie wybranego programu przebiegło sprawnie i bez zarzutu.

Korzyści

Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług firmy IMAG i szczerze polecamy! Jeśli szukacie profesjonalnej, a zarazem sympatycznej obsługi, to zdecydowanie warto zaufać załodze IMAG.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: