Partner: DAMAL sp. z o.o.
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa

Wdrożenie u klienta:
VLOG Sp. z o.o.
Typ działalności: usługi
Branża: elektroniczna, teleinformatyczna

Wybór oprogramowania Asseco WAPRO firmy Asseco Business Solutions oraz podjęcie współpracy z DAMAL były jednymi z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy na przestrzeni działalności naszej Grupy. Dzięki temu posiadamy funkcjonalny, prosty w obsłudze a jednocześnie wielofunkcyjny system do zarządzania przedsiębiorstwem oraz, co jest także ważne, zawsze możemy liczyć na obsługę i pomoc na najwyższym poziomie

VLOG Sp. z o.o.

Profil
działalności

W skład Grupy VLOG wchodzi sześć znanych na rynku podmiotów, takich jak Vlog (doradztwo i outsourcing IT), Mastermind (dom mediowy), Support Media (usługi outsourcingowe dla wydawców prasowych), IVV Media (wydawca magazynu WINO), Online Media Group Poland (usługi w modelu rozliczania za efekt), Media Team Interactive (agencja interaktywna) oraz Mobiserve (marketing mobilny).

Dlaczego
WAPRO ERP?

Celem wdrożenia oprogramowania Asseco WAPRO w Grupie Vlog było przede wszystkim uporządkowanie, ujednolicenie oraz przyspieszenie wielu procesów związanych ze sprzedażą oraz finansami. Systemy umożliwiły przede wszystkim rejestrację zakupów towarów oraz pozostałych kosztów, zautomatyzowały proces rejestracji i przekazywania dokumentów do księgowości oraz księgowanie i rozliczanie dokumentów sprzedaży czy zakupu. Ponadto pozwoliły działom handlowym Grupy na stały dostęp do aktualnego stanu rozrachunków z klientami oraz umożliwiły raportowanie i wymianę danych z bankami oraz Urzędem Skarbowym.

Opis
wdrożenia

Firma DAMAL wdrożyła w Grupie dwa systemy Asseco WAPRO – Finanse i Księgowość WF-FaKir oraz Sprzedaż i Magazyn WF-MAG, które zostały zintegrowane ze sobą i połączone za pomocą wspólnej bazy danych. Ponadto program finansowo-księgowy został przeniesiony na serwer Grupy i udostępniony również dla zewnętrznego biura rachunkowego.

Korzyści

Dostarczenie przez DAMAL rozwiązania raportującego z bazy programu sprzedażowo-magazynowego Asseco WAPRO WF-Mag, pozwoliło też Grupie Vlog na analizowanie danych w wielu wymiarach i na wielu poziomach (od rentowności projektu na kliencie, po wyniki całej grupy).

Pobierz
demo

Pobierz
aktualizację

Jak
kupić?

Korzystaj
online

POZOSTAŁE REFERENCJE: