Category Referencje

Partner: IMAG
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań

Wdrożenie u klienta:
BC KULINARIA
Typ działalności: usługi
Branża: spożywcza

Wdrożone oprogramowanie wraz z dodatkowymi modułami spełniło oczekiwania postawione na początku wdrożenia i w 100% jest wykorzystywane w codziennej pracy.

BC KULINARIA

Profil
działalności

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającą na dynamicznie zmieniającym się rynku rynku cateringu dietetycznego. Rosnące wymagania Klientów, wzrost skali działalności oraz zmieniające się przepisy w zakresie rozliczeń wymusiły na naszej firmie wdrożenie złożonych rozwiązań systemowych optymalizujących procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Informacje
o partnerze

IMAG Dariusz Biliński to profesjonalna i sprawdzona firma zajmująca się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. Ponadto zapewniają solidne i szybkie wsparcie w razie występowania problemów związanych z obsługą systemu. Szeroka oferta, a także dodatkowe informacje o firmie znajdują się na stronie: www.imag.pl.

Dlaczego
WAPRO ERP?

W codziennej pracy napotkaliśmy przede wszystkim potrzebę odciążenia pracowników z powtarzalnych czynności jakimi są wystawianie faktur i paragonów oraz księgowanie płatności. Chcieliśmy również zyskać możliwość sprawnego zarządzania projektami i budżetem, aby móc skopić się na istocie naszych przedsięwzięć.

 

Opis
wdrożenia

Naprzeciw naszym potrzebom wyżla firma informatyczna Imag, która zajęła się dla nas wdrożeniem programu magazynowego WAPRO Mag oraz integracja z systemami zewnętrznymi m.in. B2C poprzez API, integracją z bazą operacji bankowych. Przygotowano także dodatkowe moduły oparte o system WMS, w tym zarządzanie projektami, budżetowanie wraz z jego kontrola.

Korzyści

Wdrożone oprogramowanie wraz z dodatkowymi modułami spełniło oczekiwania postawione na początku wdrożenia i w 100% jest wykorzystywane w codziennej pracy.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: