Constans Grupa działająca na rynku nieruchomości komercyjnych poleca program Wapro Mag

Branżainna
PartnerIMAG
ObszarSprzedaż i magazyn
Wdrożone produkty: Sprzedaż i magazyn - wapro mag
Constans Grupa działająca na rynku nieruchomości komercyjnych poleca program Wapro Mag

W codziennej pracy napotkaliśmy przede wszystkim potrzebę minimalizacji manualnego rozliczania kosztów i sprzedaży na najemców i uzyskiwania złożonych raportów analitycznych wyniku działalności firmy. Naprzeciw naszym potrzebom wyszła firma informatyczna Imag, która zajęła się wdrożeniem programu Wapro Mag oraz integracją z bazą operacji bankowych.

Constans Grupa
Constans Grupa

Profil działalności

Constans Grupa jest firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży nieruchomości komercyjnych, specjalizującym się w oferowaniu oraz zarządzaniu powierzchniami biurowo-magazynowymi. Oferuje kompleksowe usługi administracyjne, mając na celu zapewnienie maksymalnego komfortu dla swoich klientów.

Informacje o partnerze

IMAG Dariusz Biliński to renomowana firma, która zajmuje się wdrażaniem oprogramowania Wapro ERP. To zaawansowane narzędzie informatyczne wspiera efektywne zarządzanie kluczowymi obszarami działalności przedsiębiorstw, takimi jak sprzedaż, magazynowanie, finanse, księgowość oraz kadry i płace. Firma ta jest również znana z szybkiego i rzetelnego wsparcia technicznego, które jest nieocenione w przypadku wystąpienia problemów z systemem.

Dlaczego Wapro ERP?

Dążenie firmy do optymalizacji obsługi procesu zarządzania nieruchomością oraz zmieniające się przepisy w zakresie rozliczeń wymusiły na firmie wdrożenie złożonych rozwiązań systemowych optymalizujących procesy rozliczeniowe najmu i administracji nieruchomością.

W codziennej pracy napotkali przede wszystkim potrzebę minimalizacji manualnego rozliczania kosztów i sprzedaży na najemców i uzyskiwania złożonych raportów analitycznych wyniku działalności firmy.

Opis wdrożenia

W odpowiedzi na te potrzeby, firma IMAG zainicjowała wdrożenie systemu Wapro Mag, który jest dedykowany do zarządzania magazynem i sprzedażą, a także zintegrowała go z bazą operacji bankowych. Dzięki temu zarządzanie finansami i logistyką stało się bardziej zintegrowane i efektywne.

Korzyści

Proces wdrażania systemu przebiegł płynnie, dzięki ciągłej i otwartej komunikacji z doświadczonym zespołem programistów.

Partner wdrażający: IMAG