Category Referencje

Partner: IMAG
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań

Wdrożenie u klienta:
Constans Grupa
Typ działalności: usługi
Branża: inna

W codziennej pracy napotkaliśmy przede wszystkim potrzebę minimalizacji manualnego rozliczania kosztów i sprzedaży na najemców i uzyskiwania złożonych raportów analitycznych wyniku działalności firmy. Naprzeciw naszym potrzebom wyszła firma informatyczna Imag, która zajęła się wdrożeniem programu WAPRO Mag oraz integracją z bazą operacji bankowych.

Constans Grupa

Profil
działalności

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych. Specjalizujemy sie w wynajmie powierzchni biurowo-magazynowej wraz z ich kompleksowym administrowaniem.

Informacje
o partnerze

IMAG Dariusz Biliński to profesjonalna i sprawdzona firma zajmująca się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. Ponadto zapewniają solidne i szybkie wsparcie w razie występowania problemów związanych z obsługą systemu. Szeroka oferta, a także dodatkowe informacje o firmie znajdują się na stronie: www.imag.pl.

Dlaczego
WAPRO ERP?

Dążenie firmy do optymalizacji obsługi procesu zarządzania nieruchomością oraz zmieniające się przepisy w zakresie rozliczeń wymusiły na naszej firmie wdrożenie złożonych rozwiązań systemowych optymalizujących procesy rozliczeniowe najmu i administracji nieruchomością.

W codziennej pracy napotkaliśmy przede wszystkim potrzebę minimalizacji manualnego rozliczania kosztów i sprzedaży na najemców i uzyskiwania złożonych raportów analitycznych wyniku działalności firmy.

Opis
wdrożenia

Naprzeciw naszym potrzebom wyszła firma informatyczna Imag, która zajęła się wdrożeniem programu magazynowo sprzedazowego WAPRO Mag oraz integracją z bazą operacji bankowych.

Korzyści

Realizacja rozwiązania przebiegła pomyślnie przy bieżącej komunikacji z programistami.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: