Category Referencje

Partner: APROSYSTEM
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów

Wdrożenie u klienta:
Polkemic Sp. z o.o.
Typ działalności: produkcja
Branża: meblarska, budowlana, wyposażenia

„Współpraca z Aprosystem, po raz kolejny dostarczyła mi skuteczne narzędzie do mojej codziennej pracy. Cenię sobie ich rzetelne podejście do wdrożeń oraz zaangażowanie w każde zadanie.”

Małgorzata Krasoń, Główna księgowa Polkemic Sp. z o.o.

Profil
działalności

Polkemic Sp. z o.o. założona w 1993 roku, przez pierwsze lata zajmowała się produkcją elementów do instalacji informatyczno-elektrycznych.

W 1997 roku przedstawili światu swój pierwszy produkt dla branży meblarskiej - Profil C. Produkt ekspresowo podbił krajowy jak i zagraniczny rynek meblarski.

Kolejne lata pracowali nad doskonaleniem i wzbogaceniem oferty o kolejne wzory.

Gwałtowny rozwój firmy oraz pozyskanie wielu kontrahentów sprawiły, iż w kolejnych latach rozbudowali swoją infrastrukturę o kolejne zakłady produkcyjne.

Cel projektu

W związku z szybkim tempem rozwoju i rozbudową bazy kontrahentów pojawiła się potrzeba ujednolicenia polityki cenowej i marżowości.

Skuteczne zarządzanie całym procesem sprzedażowym stanowiło niemałe wyzwanie, klientowi zależało również na ułatwieniu pracy przedstawicielom handlowym.

Opis
wdrożenia

Poszukując odpowiedniej firmy do zrealizowania owego projektu skontaktowali się z firmą Aprosystem Sp z o.o. w celu stworzenia oprogramowania spełniającego ich wymagania.

Spotkaliśmy się z przedstawicielem firmy, przeanalizowaliśmy potrzeby klienta i zaproponowaliśmy stworzenie dedykowanej aplikacji o nazwie „moduł gospodarki cenami”.

Aplikację stworzyliśmy stosując się do wymagań klienta oraz specyfiki branży. Została zaimplementowana jako moduł dodatkowy do oprogramowania WAPRO Mag.

Wdrożone
programy

Moduł gospodarki cenami

Korzyści

Najważniejsze korzyści płynące z funkcjonalności nowego modułu:

  1. Swobodne zarządzanie cenami (zakupu, wdrożenia, domyślną ceną sprzedaży itp.)
  2. Wgląd w historię zmian cen
  3. Alerty walidacyjne
  4. Zarządzanie marżą
  5. Zarządzanie indywidualnymi warunkami cenowymi kontrahentów
  6. Bezproblemowe wprowadzanie zmian cen wyrobów gotowych - opcja filtrowania
Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: