Wdrożenie oprogramowania Wapro ERP u klienta Polkemic sp. z o.o.

Branżameblarska
PartnerAPROSYSTEM
ObszarSprzedaż i magazyn
Wdrożone produkty: Sprzedaż i magazyn - wapro mag
Wdrożenie oprogramowania Wapro ERP u klienta Polkemic sp. z o.o.

Współpraca z Aprosystem, po raz kolejny dostarczyła mi skuteczne narzędzie do mojej codziennej pracy. Cenię sobie ich rzetelne podejście do wdrożeń oraz zaangażowanie w każde zadanie.

Polkemic Sp. z o.o.
Małgorzata Krasoń, Główna księgowa

Profil działalności

Polkemic Sp. z o.o. założona w 1993 roku, przez pierwsze lata zajmowała się produkcją elementów do instalacji informatyczno-elektrycznych.

W 1997 roku przedstawili światu swój pierwszy produkt dla branży meblarskiej – Profil C. Produkt ekspresowo podbił krajowy jak i zagraniczny rynek meblarski.

Kolejne lata pracowali nad doskonaleniem i wzbogaceniem oferty o kolejne wzory.

Gwałtowny rozwój firmy oraz pozyskanie wielu kontrahentów sprawiły, iż w kolejnych latach rozbudowali swoją infrastrukturę o kolejne zakłady produkcyjne.

Cel projektu

W związku z szybkim tempem rozwoju i rozbudową bazy kontrahentów pojawiła się potrzeba ujednolicenia polityki cenowej i marżowości.

Skuteczne zarządzanie całym procesem sprzedażowym stanowiło niemałe wyzwanie, klientowi zależało również na ułatwieniu pracy przedstawicielom handlowym.

Opis wdrożenia

Poszukując odpowiedniej firmy do zrealizowania owego projektu skontaktowali się z firmą Aprosystem Sp z o.o. w celu stworzenia oprogramowania spełniającego ich wymagania.

Spotkaliśmy się z przedstawicielem firmy, przeanalizowaliśmy potrzeby klienta i zaproponowaliśmy stworzenie dedykowanej aplikacji o nazwie „moduł gospodarki cenami”.

Aplikację stworzyliśmy stosując się do wymagań klienta oraz specyfiki branży. Została zaimplementowana jako moduł dodatkowy do oprogramowania Wapro Mag.

Korzyści

Najważniejsze korzyści płynące z funkcjonalności nowego modułu:

  • Swobodne zarządzanie cenami (zakupu, wdrożenia, domyślną ceną sprzedaży itp.)
  • Wgląd w historię zmian cen
  • Alerty walidacyjne
  • Zarządzanie marżą
  • Zarządzanie indywidualnymi warunkami cenowymi kontrahentów
  • Bezproblemowe wprowadzanie zmian cen wyrobów gotowych – opcja filtrowania

Partner wdrażający: APROSYSTEM