Partner: ELMARK
Województwo: podlaskie
Miasto: Białystok

Wdrożenie u klienta:
Firma Dąbrowski
Typ działalności: handel detaliczny, e-commerce
Branża: chemiczna, kosmetyczna

Wysoka jakość i bogata funkcjonalność oprogramowania Asseco WAPRO spełniło oczekiwania biznesowe klienta.

Firma Dąbrowski

Profil
działalności

Firma Dąbrowski jest prężnie rozwijającym się sklepem oferującym kosmetyki oraz środki czystości. Przedsiębiorstwo posiada kilka punktów sprzedaży stacjonarnej oraz wdrożony obecnie sklep internetowy kosmetyki.abstore.pl. Duża część oferty stanowią produkty marki Doctorline których firma Dąbrowski jest dystrybutorem, cechujące się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Dlaczego
WAPRO ERP?

Firma Dąbrowski potrzebowała oprogramowania wspomagającego zarządzanie magazynem towarów, który jest przede wszystkim łatwy w obsłudze, przy czym prostota systemu nie mogła wpływać na jego zakres funkcjonalny. Dodatkowo niezbędne było stworzenie sklepu internetowego zintegrowanego z systemem sprzedażowo-magazynowym

Wybrany został system Asseco WAPRO oraz abStore – oferowana przez Asseco WAPRO platforma usługowa dla handlu internetowego. Istotnym czynnikiem wpływającym na wybór rozwiązań Asseco WAPRO była również możliwość otrzymania profesjonalnego wsparcia i kompleksowej obsługi ze strony wykonawcy – firmy Elmark.

Opis
wdrożenia

Wdrożenie systemu marki Asseco WAPRO pozwoliło firmie Dąbrowski znacząco usprawnić zarządzanie dokumentami handlowymi, a także ułatwiły kontrolę wielu procesów związanych z pracami magazynowymi. Możliwość dostosowania systemu do potrzeb indywidualnego użytkownika pomaga optymalnie wykorzystać dostępne funkcje.

Dzięki platformie abStore firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż internetową. Szybkie i proste uruchamianie systemu, a także intuicyjna obsługa to nie jedyne atuty tego rozwiązania. abStore pozwala na swobodne zarządzanie wyglądem i ofertą sklepu, a dzięki pełnej integracji z aplikacją magazynowo- sprzedażową oszczędza czas potrzebny na utrzymanie jednolitej bazy danych. Platforma internetowa jest także powiązana z serwisem aukcyjnym Allegro.pl. Umożliwia to szybkie tworzenie aukcji z produktami znajdującymi się w sklepie internetowym. Moduł zarządzania wyglądem pozwala w prosty sposób zadbać o szatę graficzną zarówno strony internetowej, jak i strony produktu w serwisie Allegro. Oferta w ten sposób staje się bardziej atrakcyjna. Nie bez znaczenia jest też fachowa obsługa wykonawcy oraz serwis usługi prowadzony przez Elmark.

Korzyści

Dzięki wdrożeniu systemów firma zoptymalizowała szybkość i efektywność kluczowych procesów związanych z prowadzeniem działalności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym.

Moduł abStore oprócz innowacyjnych rozwiązań usprawniających prowadzenie wirtualnego sklepu zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Wszystkie transakcje są szyfrowane. Panel administracyjny pozwala w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać systemem. Nie jest do tego wymagana specjalistyczna wiedza informatyczna. Udostępnienie oferty sklepu na świat stało się także reklamą firmy. Wielu klientów zainteresowanych ofertą internetową, zaczęło odwiedzać sklepy stacjonarne. Takie usprawnienie pracy z pewnością przyniesie wiele korzyści, a program stanie się istotnym wsparciem w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: