Partner: X-COM
Województwo: śląskie
Miasto: Sosnowiec

Wdrożenie u klienta:
All-Dent Wojciech Wilk
Typ działalności: handel detaliczny
Branża: medyczna

Program WAPRO ERP pracuje szybko, niezawodnie i stabilnie oraz w pełni zaspakaja nasze obecne potrzeby, umozliwiając nam łatwa rozbudowę w przyszłości. Ponadto program został dostosowany do wymogów obsługi sprzedaży towarów objętych akcyza.

All-Dent Wojciech Wilk

Profil
działalności

Sprzedaż kompleksowego wyposażenia dla gabinetów stomatologicznych.

Informacje
o partnerze

Od 1996 roku firma X-COM wdraża i integruje oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem w oparciu o produkty firmy Asseco WA-PRO jako Złoty Partner, Autoryzowane Centrum Serwisowe, Autoryzowane Centrum Szkoleniowe, Autoryzowany Serwis Abstore oraz Microsoft Partner. Przeszło 20 letnie doświadczenie pozwala zaoferować kompleksową ofertę oprogramowania wraz z usługami wdrożeniowymi, szkoleniowymi, serwisowymi oraz szybkiej usługi hotline. Dodatkowym atutem jest zespół programistów X-COM, który w oparciu o nowoczesne języki programowania tworzy moduły dodatkowe pod specjalne potrzeby klientów.

Dlaczego
WAPRO ERP?

Sprawne utrzymywanie i rozliczanie magazynu oraz szybkie i bezbłędne wystawianie dokumentów handlowych są podstawą efektywnej działalności małej firmy. Zastosowana wersja Biznes programu do sprzedaży i magazynu WAPRO Mag znacząco rozszerza zakres możliwych do wykorzystania w codziennej pracy funkcjonalności. Wymogiem klienta było również wygodne w obsłudze spełnienie obowiązku eksportu zestawień w standardzie MF JPK.

Opis
wdrożenia

Funkcjonalność jaka oczekiwał kinet została w pełni zrealizowana w wariancie Biznes.
Wdrożenie rozpoczęto od przeprowadzenia dokładnej analizy przedwdrożeniowej, zainstalowano oprogramowanie wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla przyszłych użytkowników systemu . Zaimportowano do programu dotychczasowe kartoteki towarowe i kontrahentów z oprogramowania z którego firma dokonywała migracji.

Korzyści

• Efektywne zarządzanie magazynem,
• Pełna kontrola stanów magazynowych,
• Szybkie wystawianie dokumentów handlowych,
• Eliminacja błędów przy wystawianiu dokumentów handlowych,
• Kontrola etapów realizacji zamówień.
• Integracja z biurem rachunkowym pracującym na oprogramowaniu finansowo księgowym WAPRO Fakir.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: