Dystrybutor luksusowych artykułów pościelowych korzysta z Wapro Mag Prestiż

Branżaodzieżowa, obuwnicza
PartnerMULTICOM
ObszarSprzedaż i magazyn
Wdrożone produkty: Sprzedaż i magazyn - wapro mag
Dystrybutor luksusowych artykułów pościelowych korzysta z Wapro Mag Prestiż

Samo wdrożenie i szkolenie przebiegło bezproblemowo. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług firmy Multicom.

MCI AGT
MCI AGT

Profil działalności

Firma MCI AGT sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji ekskluzywnych artykułów pościelowych oraz nowatorskich systemów zabezpieczających meble tapicerowane.

Opis wdrożenia

Istniała potrzeba zaimplementowania zaawansowanego oprogramowania zarządzającego sprzedażą i magazynem, które by usprawniło działalność firmy. W związku z tym, MCI AGT sp. z o.o. zwróciła się o pomoc do firmy Multicom Kisielewski i Jakubiak Sp. j. Ta, z kolei, zaproponowała wdrożenie oprogramowania Wapro Mag w wersji Prestiż, które idealnie odpowiadało na potrzeby firmy.

Cały proces wdrożenia oraz szkolenie zakończyło się pomyślnie, przebiegając bez żadnych problemów. Pracownicy szybko przyswoili nowe narzędzia, co znacząco wpłynęło na płynność przejścia do nowego systemu.

Korzyści

MCI AGT sp. z o.o. wyraża pełne zadowolenie z usług świadczonych przez Multicom. Firma ta, dzięki swojej profesjonalności i niezawodności, zyskała pełne zaufanie jako partner biznesowy, co skłania MCI AGT do polecenia Multicom wszystkim poszukującym efektywnego wsparcia w implementacji systemów zarządzania sprzedażą i magazynem.

Partner wdrażający: MULTICOM