Partner: IMAG
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań

Wdrożenie u klienta:
Hurtownia Książek Liber
Księgarnia Biały Kruk
Typ działalności: dystrybucja, handel detaliczny
Branża: wydawnicza, księgarska

Dzięki szybkiemu wdrożeniu i dostosowaniu do specyficznych potrzeb, oprogramowanie WAPRO ERP okazało się najlepszym wyborem. Spełnia wszystkie stawiane przed nim wymagania, usprawnia zarządzanie dokumentami magazynowymi i finansowymi. Dzięki wdrożeniu poprawiła się jakość pracy i obsługi klientów.

Hurtownia Książek Liber Księgarnia Biały Kruk

Profil
działalności

Hurtownia Książek Liber i Księgarnia Biały Kruk mieści się w Poznaniu. Zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą książek dla dzieci, podręczników szkolnych, beletrystyki, map, albumów, słowników. Księgarnia jest przedstawicielem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Informacje
o partnerze

IMAG Dariusz Biliński to profesjonalna i sprawdzona firma zajmująca się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. IMAG zapewnia również szybkie i solidne wsparcie szkoleniowe i serwisowe w obsługiwanych firmach. Szersza informacja o ofercie oraz dodatkowe informacje o firmie znajdują się na stronie: www.imag.pl.

Dlaczego
WAPRO ERP?

Klient zdecydował się na wybór systemu WAPRO ERP po rekomendacji firmy IMAG oraz zapoznaniu się z szeroką ofertą oprogramowania i wdrożeniami w firmach z różnych branż zrealizowanymi przez firmę IMAG. Ponadto istotna była gwarancja pełnego dostosowania oprogramowania do indywidualnych wymagań, a także zapewnienie późniejszego wsparcia ze strony firmy IMAG.

Opis
wdrożenia

Wdrożenie w Księgarni Liber wymagało przeniesienia z systemu DOS do bazy SQL bazy danych Księgarni Współczesny Światowid wraz z cenami oraz stanami zawartych w ponad 90 magazynach. Baza zawierała ponad 20 tysięcy pozycji artykułów i ponad 500 kontrahentów. Konwersja objęła bazy dwóch firm: Księgarni Biały Kruk zajmującej się sprzedażą detaliczną i Księgarni Liber świadczącej sprzedaż detaliczna i hurtową.

W firmach wdrożone zostało oprogramowanie WAPRO Mag w wersji Prestiż dla Windows. Wdrożenia obejmowało również dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb Klienta, w tym do obsługi zarówno sklepu jak i hurtowni. Stworzony został specjalizowany raport, pozwalający kontrolować przychody i rozchody dla wybranych kontrahentów ze wszystkich magazynów, a także raport niezbędny działaniu hurtowni książek pozwalający na automatyczne rozliczenie konsygnacji i tzw. sprzedaży komisowej i wydruk stanów równocześnie ze wszystkich magazynów z podziałem na dostawców. Stworzony został również automat przeliczający ceny sprzedaży od cen zakupu według marży danego kontrahenta. Ponadto skonfigurowane zostały urządzenia dodatkowe wykorzystywane do pracy z oprogramowaniem WAPRO ERP.

Korzyści

Dzięki szybkiemu wdrożeniu i dostosowaniu do specyficznych potrzeb Klienta, oprogramowanie WAPRO ERP okazało się najlepszym wyborem. Spełnia wszystkie stawiane przed nim wymagania, usprawnia zarządzanie dokumentami magazynowymi i finansowymi. Dzięki wdrożeniu poprawiła się jakość pracy i obsługi klientów. Istotna korzyścią dla Klienta jest również dostępność częstych aktualizacji dostosowujących oprogramowanie do zmieniających się wymagań rynku i zmian w przepisach.

Wdrożenie oprogramowania WAPRO ERP w Księgarni Liber pozwoliło na usprawnienie funkcjonowania firmy, ułatwiło kontrolę procesów zachodzących w magazynie oraz umożliwiło lepszą organizację pracy.

Pobierz
wersję próbną
Pobierz
aktualizację
Jak
kupić?
Korzystaj
online
POZOSTAŁE REFERENCJE: