Wdrożenie oprogramowania Wapro ERP w firmie FreeWay – dystrybutora sprzętu do uprawiania sportów ekstremalnych

Branżasportowa
PartnerIMAG
ObszarSprzedaż i magazyn, Analiza danych
Wdrożenie oprogramowania Wapro ERP w firmie FreeWay – dystrybutora sprzętu do uprawiania sportów ekstremalnych

Aktualizacje dają nam pewność, że nasze oprogramowanie jest na bieżąco dostosowane do wszelkich zmian w ustawach.

FreeWay Sp. z o.o.
Tomasz Mirecki, Prezes

Profil działalności

FreeWay Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji sprzętu do uprawiania sportów ekstremalnych. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone do dyscyplin takich jak windsurfing, kitesurfing, skateboard, narty, mountain biking oraz inne sezonowe odmiany tych sportów.

Dlaczego Wapro ERP?

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, FreeWay Sp. z o.o. zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania Wapro Mag oraz Wapro Analizy, aby lepiej zarządzać procesami biznesowymi i być na bieżąco z rynkowymi zmianami.

Opis wdrożenia

Prace wdrożeniowe przeprowadziła firma IMAG Dariusz Biliński. Proces wdrożenia przebiegł sprawnie, nie powodując żadnych zakłóceń w codziennej pracy użytkowników programów. W grudniu 2011 roku firma IMAG wdrożyła aktualizację oprogramowania Wapro Mag w wersji Prestiż na czterech stanowiskach oraz nowy program Wapro Analizy.

Korzyści

  • Przygotowanie do zmian rynkowych: Dzięki wdrożeniu systemu Wapro ERP, FreeWay Sp. z o.o. jest gotowa na wszelkie modyfikacje związane np. ze zmianą sposobu wystawiania faktur VAT.
  • Aktualizacje: System jest na bieżąco dostosowywany do wszelkich zmian w ustawach i dokumentach, co zapewnia zgodność z obowiązującymi przepisami.
  • Wsparcie techniczne: Firma IMAG zapewnia kompleksową obsługę oraz szybką pomoc w razie awarii, co jest gwarancją ciągłości pracy.

Informacja o partnerze

IMAG Dariusz Biliński zapewnił kompleksowe wsparcie podczas wdrożenia, wykorzystując swoje kompetencje i profesjonalne podejście do klienta.

Dzięki ich usługom FreeWay Sp. z o.o. może liczyć na szybki i solidny serwis w przypadku problemów związanych z oprogramowaniem.

Partner wdrażający: IMAG