Szanowni Państwo,

Od 19.11.2021 rozpoczynamy wprowadzanie nowej linii oprogramowania – WAPRO Odczyt, która umożliwia dostęp do danych zgromadzonych w aplikacjach WAPRO 365, po zakończeniu aktywnej pracy na tych programach.

Chodzi m.in. o sytuacje w których firma użytkująca aplikacje WAPRO 365 zakończyła działalność lub zmieniła jej organizację  i np. przestaje samodzielnie prowadzić ewidencję kadrowo płacową lub finansowo księgową a nadal chce zachować dostęp do informacji historycznych (ale bez możliwości jakiejkolwiek ingerencji  w dane)

W takiej sytuacji niezbędne jest zapewnienie dostępu do zgromadzonych danych i możliwość ich przeglądania/drukowania/eksportowania.

Zakup wybranego wariantu linii WAPRO Odczyt, przez 6 lat od momentu zakupu zapewnia dostęp do zgromadzonych informacji, umożliwia odczyt, wydruki oraz eksporty danych (bez możliwości modyfikacji oraz tworzenia nowych zapisów).

WAPRO Odczyt można nabyć bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO.
Wariant nie będzie oferowany przez Sieć Sprzedaży WAPRO ERP.

WAPRO Odczyt obecnie (19.11.2021) dostępny jest w wariancie WAPRO JPK, pozostałe warianty zostaną opublikowane w najbliższych tygodniach.