Przejdź do głównej zawartości

Mobilny magazynier

Program Wapro Mobile Mag, czyli Mobilny magazynier to aplikacja przeznaczona do wsparcia procesów obsługi magazynu przez urządzenia mobilne. Doskonale sprawdza się w automatyzacji obiegu dokumentów magazynowych, dostępnych także poza lokalizacją centralną. System Wapro Mobile Mag jest mobilnym rozwinięciem programu Wapro Mag Sprzedaż i magazyn. Aplikacja zawiera podstawowe funkcje niezbędne podczas pracy w magazynie.

Aplikacja mobilna przeznaczona jest do instalacji na smartfonach z systemem Android. Pozwala generować dokumenty magazynowe oraz remanenty, a także weryfikować przysłane zamówienia, by następnie wysyłać je do bazy danych Konsoli zarządzającej (dzięki usłudze synchronizacji SQLite), skąd automatycznie trafiają do systemu Wapro Mag. Możliwe jest również dodawanie nowych czy edycja istniejących kontrahentów. Baza asortymentu pobierana jest z systemu centralnego bez możliwości poprawiania czy uzupełniania danych na urządzeniach mobilnych.

informacja

Aplikacja działa wyłącznie w wariancie BIZNES.

Dlaczego warto wybrać Wapro Mobile Mag?

Aplikacja została wyposażona w bardzo prosty i intuicyjny interfejs. Możliwość wykorzystania aparatu jako skanera lub zewnętrznych skanerów bluetooth znacznie przyspieszają codzienną pracę. Użytkownik ma również do dyspozycji mechanizmy intuicyjnego wyszukiwania danych.

Zastosowanie serwera bazy danych MS SQL w Konsoli zarządzającej oraz SQLite na urządzeniu mobilnym powoduje, że aplikacja może zarządzać bardzo dużą ilością danych. Praca z kartoteką środków trwałych liczącą 50 000 pozycji asortymentowych nie powoduje żadnych problemów związanych z wydajnością.

Podstawowe zalety aplikacji mobilnej:

  • znaczne skrócenie czasu wykonania inwentaryzacji,
  • eliminacja możliwości wystąpienia błędu na dokumencie remanentu,
  • sprawny mechanizm weryfikacji wydań towaru,
  • wyeliminowanie dużej ilości pomyłek - wprowadzanie danych odbywa się w sposób elektroniczny,
  • dostęp do bieżąco zaktualizowanych informacji, nawet w lokalizacjach oddalonych od centrali,
  • efektywniejsze wykorzystanie czasu pracy.