Przejdź do głównej zawartości

Mobilny handlowiec

Program Wapro Mobile, czyli Mobilny handlowiec to aplikacja zaprojektowana dla przedstawicieli handlowych oraz menedżerów pracujących w terenie. Doskonale sprawdza się w automatyzacji obiegu dokumentów podczas pracy kierowców, magazynierów czy punktów sprzedaży detalicznej, oddalonych od lokalizacji centralnej. System zapewnia zdalny i szybki dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu.

System Wapro Mobile jest mobilnym rozwinięciem programu Wapro Mag Sprzedaż i magazyn.

Aplikacja mobilna przeznaczona jest do instalacji na smartfonach z systemem Android. Użytkownik przebywający w terenie ma dostęp do informacji m.in. na temat artykułów, ich cen i stanów magazynowych. Moze także przeglądać listę wybranych kontrahentów. Dzięki tym danym jest w stanie przyjmować zamówienia, wystawiać dokumenty handlowe, magazynowe oraz finansowe.

Dlaczego warto wybrać Wapro Mobile?

Aplikacja została wyposażona w bardzo prosty i intuicyjny interfejs. Mechanizmy intuicyjnego wyszukiwania danych znacznie ułatwiają codzienną pracę. Zastosowanie serwera bazy danych MS SQL w Konsoli zarządzającej oraz SQLite na urządzeniu mobilnym powoduje, że aplikacja może zarządzać nawet bardzo dużą ilością danych. Praca z kartoteką liczącą nawet 30 000 pozycji asortymentowych nie powoduje żadnych problemów związanych z wydajnością.

Podstawowe zalety raplikacji mobilnej:

  • dostęp do wszystkich informacji w czasie rzeczywistym i bez potrzeby komunikowania się z firmą,
  • znaczące skrócenie czasu obsługi zamówienia - zamówienie po zarejestrowaniu od razu może zostać przesłane do firmy,
  • wyeliminowanie papierowego bałaganu i możliwości pomyłek - wszystko odbywa się w sposób elektroniczny,
  • efektywniejsze wykorzystanie czasu pracy - nie ma potrzeby powtórnego wprowadzania dokumentów do systemu w firmie. Dokument po wprowadzeniu przez handlowca lub sprzedawcę w terenie automatycznie trafia do systemu w centrali,
  • możliwość lepszej obsługi większej ilości kontrahentów.