Płacę mniej
z wapro 365!

Nie zastanawiaj się – WAPRO 365 to niższa cena, korzystne warunki przejścia i atrakcyjne promocje dla aktualnych użytkowników!

Powiększ swoją instalację o jedno stanowisko, za 1 zł na 365 dni i kup abonament nowych programów z rabatem 25% na pierwszy rok.

Pozostałe
promocje
Pobierz
wersję próbną
Jak
kupić?
Korzystaj
online

Nie zastanawiaj się – WAPRO 365 to niższa cena, korzystne warunki przejścia i atrakcyjne promocje dla aktualnych użytkowników!

Przechodzisz z WAPRO STANDARD ?

Podczas przejścia dobierz jedno stanowisko więcej, za 1 zł -  na 365 dni.
A jeżeli potrzebujesz jeszcze jakiś program, np. finansowo księgowy, albo kadrowo-płacowy - kup abonament z rabatem 25% na pierwszy rok.

Masz już WAPRO 365?

Powiększ instalację za 1 zł a jeśli to mało – dobierz kolejną licencję z rabatem 25%.

Na hasło: "PROMOCJA PŁACĘ MNIEJ"
po prostu płacę mniej z WAPRO 365!

Regulamin promocji
"Płacę mniej z WAPRO 365!"

 1. Promocja „Płacę mniej z WAPRO 365!” przeznaczona jest dla firm, które zmieniają oprogramowanie linii WAPRO Standard na oprogramowanie linii WAPRO 365, lub są użytkownikami aktywnego abonamentu WAPRO 365 w dniu poprzedzającym dzień startu promocji.
 2. WARIANT I - W ramach promocji, podczas przejścia z posiadanego programu WAPRO Standard na WAPRO 365, firma może zakupić z rabatem 25%, abonament WAPRO 365 na INNY niż posiadany w dniu przejścia program z linii WAPRO Standard, pod warunkiem że nigdy wcześniej nie posiadała tego programu – zarówno w linii WAPRO 365 jak i WAPRO Standard.
  Dodatkowo, podczas przejścia z WAPRO Standard na WAPRO 365, liczba posiadanych stanowisk może zostać powiększona o 1, za 1 zł netto na 365 dni.
  Przykład – firma użytkuje WAPRO Mag Standard Biznes na 2 stanowiska. W ramach promocji może przejść na 3 stanowiska WAPRO MAG 365 BIZNES, a stanowisko nr 3 będzie kosztowało 1 zł. Dodatkowo firma może dokupić np. abonament WAPRO Kaper 365 z rabatem 25% (z założeniem że nigdy nie posiadała żadnego wariantu programu WAPRO Kaper w dowolnej linii).
 3. WARIANT II - W ramach promocji firma, która 17.01.2022, posiadała aktywny abonament programu w linii WAPRO 365, może zakupić z rabatem 25%, abonament WAPRO 365 na INNY niż posiadany tego dnia program z linii WAPRO 365, pod warunkiem że nigdy wcześniej nie posiadała wybranego do zakupu programu – zarówno w linii WAPRO 365 jak i WAPRO Standard.
  Dodatkowo, firma może powiększyć wybraną instalację programu z linii WAPRO 365 (jeżeli abonament był aktywny 17.01.2022) o 1 stanowisko za 1 zł netto, na czas pozostały do końca abonamentu. Jeżeli firma jest w okresie przedłużenia i zdecyduje się na przedłużenie abonamentu na kolejnych 365 dni, stanowisko za 1 zł zostanie również przedłużone na kolejny okres.
  Przykład – firma już użytkuje WAPRO Mag 365 Biznes na 2 stanowiska i abonament był aktywny 17.01.2022. W ramach promocji może otrzymać dodatkowe stanowisko za 1 zł do końca abonamentu, a dodatkowo może dokupić np. abonament WAPRO Kaper 365 z rabatem 25% (z założeniem że nigdy nie posiadała żadnego wariantu programu WAPRO Kaper w dowolnej linii).
 1. Firma biorąca udział w promocji może z niej skorzystać tylko raz, w ramach jednej transakcji i skorzystać może tylko z jednego wariantu promocji (Wariant I lub Wariant II, opisane w punktach 2 i 3) Nie można łączyć, modyfikować ani w żaden sposób mieszać możliwości wynikających z promocji.
 2. Promocji nie można łączyć z innymi (chyba, że inna promocja w regulaminie wskaże jawnie na promocję „Płacę mniej z WAPRO 365!”)
 3. Promocja trwa od 18 stycznia 2021 do momentu wyczerpania puli pakietów promocyjnych, ale nie dłużej niż do 28.02.2022. Niezależnie od godziny zakończenia promocji, realizowane będą wszystkie zamówienia zgodne z datą dzienną zakończenia promocji.
 4. Wcześniejsze niż z dniem granicznym zakończenie promocji zostanie ogłoszone na stronie z niniejszym regulaminem, z podaniem daty dziennej zakończenia promocji. W innym przypadku promocja zakończy się automatycznie 28.02.2022
 5. Promocja dostępna jest w sieci sprzedaży na terenie całego kraju oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.
 6. Organizator Asseco Business Solutions zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 7. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 8. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.
 9. Warunkiem udzielenia promocyjnego rabatu jest wpisanie w uwagach zamówienia hasła PROMOCJA PŁACĘ MNIEJ.

Jak skorzystać z promocji?

jak_skorzystac_ico_1

Dodatkowe stanowisko za 1 zł
przy przejściu na WAPRO 365

Wykup aktualizację do WAPRO 365 dodając 1 stanowisko i wpisz w  linijce zamówienia hasło "PROMOCJA PŁACĘ MNIEJ", a to dodatkowe stanowisko dostaniesz za 1 zł.

jak_skorzystac_infografika_1

W skrócie: Jeżeli masz 3 stanowiska licencji Standard, to przechodząc na WAPRO 365 dostaniesz 4 stanowiska, i czwarte stanowisko będzie kosztowało tylko 1 zł.

jak_skorzystac_ico_2

Przejdź na WAPRO 365 i kup
nowe produkty z rabatem aż 25%!

Wystarczy, że przy wykupieniu aktualizacji dodasz nowe produkty (których dotychczas nigdy nie posiadałeś) i w linijkach zamówienia wpiszesz hasło "PROMOCJA PŁACĘ MNIEJ".

jak_skorzystac_infografika_2

Masz już wapro 365? Promocja Cię nie ominie!

Na tych samych zasadach co wyżej skorzystaj z promocji na dodatkowe stanowisko za 1 zł i rabatu na nowy produkt.

Ważne! Z promocji można skorzystać tylko raz, realizując zakup w ramach jednej transakcji!

Promocja obejmuje

Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn

Fakturowanie

Fakturowanie

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Księga przychodów i rozchodów

Księga podatkowa

Kadry i płace

Kadry i płace

Środki trwałe

Środki trwałe

Aukcje internetowe

Aukcje internetowe

Mobilna firma

Mobilny handlowiec

wapromobile

Mobilny magazynier

inwentaryzacja

Mobilny inwentaryzator ST

Analizy mobilne

Analizy mobilne

AKTUALNE PROMOCJE:

Miło Cię widzieć
w wapro 365!

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet powitalny
oraz rabat 25% na dobry początek!

30% taniej –
100 razy lepiej!

Kup program w wariancie BIURO 365 z rabatem 30%
i zyskaj setki nowych możliwości

Każdy dzień jest
e-handlowy!

Powiększ abonament WAPRO B2C
aż do 720 dni. Już za złotówkę!